OFE wartości jednostek rozrachunkowych z 2020-09-25 | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
28 wrz 2020, 17:14

OFE wartości jednostek rozrachunkowych z 2020-09-25

Notowania jednostek rozrachunkowych OFE

2020-09-25

JEDNOSTKI OFE25.0924.09zmiana (%)aktywa (zł)
MetLife35,6135,400,599911666085
Allianz33,3333,150,545866530305
PKO BP Bankowy33,9033,740,475588540883
Aviva34,3234,130,5627466280504
Nationale-Nederlanden36,9636,790,4632828850792
Aegon33,1532,960,5811125465766
Pocztylion31,9331,820,352248426816
PZU34,7534,530,6417179916719
AXA34,0133,890,358044253579
Generali33,23

kom mra/ abs/ amp/

Ostatnie wiadomości