Przejdź do treści

udostępnij:

GPW: w sprawie zawieszenia obrotu obligacjami spółki J.W. CONSTRUCTION HOLDING S.A.

Uchwała Nr 838/2020 Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. z dnia 29 października 2020 r. w sprawie zawieszenia obrotu na Catalyst obligacjami na okaziciela serii JW10522 spółki J.W. CONSTRUCTION HOLDING S.A.

§ 1

Na podstawie § 11 ust. 1 pkt 1) i ust. 1a Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu, po rozpatrzeniu wniosku spółki J.W. CONSTRUCTION HOLDING S.A. o zawieszenie obrotu obligacjami serii JW10522, oznaczonymi kodem "PLJWC0000126", w związku z zamiarem ich częściowego wykupu i zmianą ich wartości nominalnej, Zarząd Giełdy postanawia zawiesić obrót tymi obligacjami

w alternatywnym systemie obrotu na Catalyst - w okresie od dnia 3 listopada 2020 r. do dnia 16 listopada 2020 r. (włącznie).

§ 2

Na podstawie § 25 ust. 9 i 10 Załącznika Nr 2 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu, Zarząd Giełdy postanawia, co następuje:

1) zlecenia maklerskie na obligacje, o których mowa w § 1, przekazane w alternatywnym systemie obrotu, a niezrealizowane do dnia 2 listopada 2020 r. (włącznie), tracą ważność;

2) w okresie zawieszenia obrotu, o którym mowa w § 1, zlecenia maklerskie na obligacje, o których mowa w § 1, nie będą przyjmowane.

§ 3

Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.

kom mra

Zobacz także: J.W. Construction Holding SA - notowania, wyniki finansowe, dywidendy, wskaźniki, akcjonariat

udostępnij: