GPW: w sprawie zawieszenia obrotu obligacjami na okaziciela wyemitowanymi przez BANK SPÓŁDZIELCZY W BIAŁEJ RAWSKIEJ
Uchwała Nr 890/2020 Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. z dnia 17 listopada 2020 r. w sprawie zawieszenia obrotu na Catalyst obligacjami na okaziciela wyemitowanymi przez BANK SPÓŁDZIELCZY W BIAŁEJ RAWSKIEJ
§ 1
Na podstawie § 11 ust. 1 pkt 1) Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu,
po rozpatrzeniu wniosku BANKU SPÓŁDZIELCZEGO W BIAŁEJ RAWSKIEJ o zawieszenie obrotu obligacjami tego banku, oznaczonymi kodem "PLBSBR000023", w związku z zamiarem ich przedterminowego wykupu,
Zarząd Giełdy postanawia zawiesić obrót tymi obligacjami w alternatywnym systemie obrotu na Catalyst - od dnia 18 listopada 2020 r.
§ 2
Na podstawie § 25 ust. 9 i 10 Załącznika Nr 2 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu, Zarząd Giełdy postanawia, co następuje:
1) zlecenia maklerskie na obligacje, o których mowa w § 1, przekazane w alternatywnym systemie obrotu, a niezrealizowane do dnia 17 listopada 2020 r. (włącznie), tracą ważność;
2) od dnia zawieszenia obrotu, o którym mowa w § 1, zlecenia maklerskie na obligacje, o których mowa w § 1, nie będą przyjmowane.
§ 3
Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.
kom mra
