OFE wartości jednostek rozrachunkowych z 2020-11-26 | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
27 lis 2020, 17:18

OFE wartości jednostek rozrachunkowych z 2020-11-26

Notowania jednostek rozrachunkowych OFE

2020-11-26

JEDNOSTKI OFE26.1125.11zmiana (%)aktywa (zł)
MetLife38,9739,01-0,1010782052519
Allianz36,4236,420,006386884635
PKO BP Bankowy37,4737,49-0,056148418365
Aviva38,1638,160,0030352695024
Nationale-Nederlanden41,1641,19-0,0636460703055
Aegon36,5536,550,0012209031771
Pocztylion35,2835,30-0,062468783495
PZU39,4539,430,0519378124829
AXA37,8437,840,008909248652
Generali37,2337,230,006862928874

kom mra/abs/amp/

Ostatnie wiadomości