PlayWay może poinformować o nowej wersji "Car Mechanic Simulator" na początku '21 | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
01 gru 2020, 14:03

PlayWay może poinformować o nowej wersji "Car Mechanic Simulator" na początku '21

PlayWay może poinformować o nowej wersji swojej bestsellerowej gry, "Car Mechanic Simulator", na początku 2021 roku - poinformował prezes Krzysztof Kostowski. Z wypowiedzi prezesa wynika, że nowa część "CMS" ukaże się w przyszłym roku.

"Pewnie z początkiem przyszłego roku będziemy informowali, że może ten 'Car Mechanic', to już jest na niego powoli ten czas" - powiedział prezes podczas wideokonferencji, prowadzonej w ramach "Capital Market Week".

Kostowski pytany w trakcie konferencji o to, która gra - jego zdaniem - będzie największym przebojem grupy PlayWay w 2021 roku, odpowiedział: "CMS 21".

Według danych z raportu PlayWay za trzeci kwartał, "Car Mechanic Simulator 18" - najnowsza część flagowej serii gier grupy - od początku roku sprzedała się w 317 tys. kopii na platformie Steam oraz odpowiednio 103,8 tys. w wersji na konsolę Xbox oraz 63,9 tys. na konsolę PlayStation. Dodatkowo firma sprzedała 929,7 tys. dodatków do gry na komputery PC oraz po 130,8 tys. i 189,9 tys. na Xbox i PlayStation.

Premiera "Car Mechanic Simulator 18" na portalu Steam miała miejsce w lipcu 2017 roku.

(PAP Biznes), #PLW

kuc/ asa/

Zobacz także: PlayWay SA - notowania, wyniki finansowe, dywidendy, wskaźniki, akcjonariat

Ostatnie wiadomości