CD Projekt wydał pierwszy duży zestaw poprawek do "Cyberpunk 2077" | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
22 sty 2021, 23:44

CD Projekt wydał pierwszy duży zestaw poprawek do "Cyberpunk 2077"

CD Projekt wydał pierwszy duży zestaw poprawek, tzw. patch, do gry "Cyberpunk 2077" - poinformowała spółka.

Patch jest dostępny dla wersji gry na komputery PC, konsole oraz Google Stadia.

"W tej aktualizacji skupiliśmy się na poprawie stabilności. Będziemy kontynuować tę pracę w patchu 1.2 i innych nadchodzących aktualizacjach. Jednocześnie będziemy nadal naprawiać napotkane błędy i słuchać Waszych opinii na temat tego, jak poprawić ogólne wrażenia z gry" - podano w komunikacie.

Zestaw poprawek ma m.in. polepszyć wykorzystanie pamięci komputerów i konsol w trakcie rozgrywki oraz zmniejszyć liczbę nieplanowanych wyłączeń gry. Poprawione zostały również m.in. błędy dotyczące kilkunastu zadań wykonywanych w trakcie gry.

Spółka zapowiadała, że kolejny patch ma pojawić w lutym.

Premiera "Cyberpunk 2077" odbyła się 10 grudnia, a do 20 grudnia sprzedaż gry sięgnęła 13 mln egzemplarzy. Problemem okazała się duża liczba błędów i kłopoty z prawidłowym działaniem gry na starszych konsolach PlayStation 4 i Xbox One. W połowie grudnia Sony, producent PlayStation usunął "Cyberpunk 2077" ze swojego sklepu cyfrowego, a Microsoft, właściciel Xbox, zaproponował niezadowolonym graczom zwrot pieniędzy. Pozwy zbiorowe w związku z nieudaną premierą gry na konsolach złożyły kancelarie prawnicze z USA, reprezentujące posiadaczy amerykańskich papierów wartościowych powiązanych z akcjami CD Projektu.

Od debiutu gry kurs akcji spółki spadł o prawie 37 proc.

(PAP Biznes), #CDR

kuc/

Zobacz także: CD Projekt SA - notowania, wyniki finansowe, dywidendy, wskaźniki, akcjonariat

Ostatnie wiadomości