Draw Distance wzmacnia departament komunikacji | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
01 mar 2021, 09:09

Draw Distance wzmacnia departament komunikacji

Draw Distance S.A., producent gier wideo z Krakowa, stojący za takimi tytułami jak Serial Cleaners, Vampire: The Masquerade - Coteries of New York, Vampire: The Masquerade - Shadows of New York, Ritual: Crown of Horns, Halls of Horror i Serial Cleaner ma przyjemność poinformować, że od 1 marca bieżącego roku departament komunikacji wzmacnia dwoje doświadczonych specjalistów: Ola Sondej i Bartłomiej Mielcarek. Oznacza to otwarcie nowej formuły komunikacji Spółki z rynkiem kapitałowym oraz mediami.

- Gwałtowny rozwój polskiego gamedevu niezmiernie nas cieszy i wywołuje dumę, że jesteśmy jego częścią. Jednocześnie odczuwamy potrzebę usprawnienia komunikacji z inwestorami i przybliżenia im specyfiki naszej branży. Chcemy jeszcze lepiej wprowadzić ich w świat naszych gier, a także zmienić postrzeganie Draw Distance jako Spółki skupionej na produkcji, rzadko dzielącej się informacjami z rynkiem kapitałowym. Zatrudnienie osób rozumiejących Spółkę oraz branżę gier wideo i wkomponowanie ich w strukturę zespołu sprzedażowo-marketingowego, współpracującego blisko z zespołem produkcyjnym, pozwoli wypracować profesjonalną strategię komunikacji Draw Distance z inwestorami, mediami, graczami i partnerami biznesowymi – ocenia Michał Mielcarek, prezes Draw Distance.

Bartłomiej Mielcarek, od kwietnia 2017 roku przewodniczący Rady Nadzorczej Draw Distance S.A., obejmuje funkcję IR Managera – jest odpowiedzialny za kreowanie i utrzymywanie komunikacji korporacyjnej spółki.

- Spółka od lat konsekwentnie buduje kompetencje na wielu polach – od produkcji gier wideo po samodzielne ich wydawanie. Z czasem naturalna stała się potrzeba synergii pomiędzy działami marketingu i rozwoju biznesu z PR-em, a także relacjami inwestorskimi. Postanowiliśmy skupić te kompetencje w jednym miejscu, żeby wspólnie budować klarowny obraz Spółki. Dołączyłem do zespołu z racji doświadczenia – kilka lat pełnienia funkcji przewodniczącego Rady Nadzorczej pozwoliło mi dobrze poznać specyfikę Draw Distance, zrozumieć jej tożsamość, a także nauczyło ścisłej współpracy z Zarządem. Wierzę, że przełoży się to na nową jakość w zakresie komunikacji Spółki z rynkiem kapitałowym. – komentuje Bartłomiej Mielcarek.

Ola Sondej siedem i pół roku pracowała we wrocławskiej siedzibie Techlandu, ostatnio na stanowisku Senior PR Managera. W Draw Distance S.A. jest odpowiedzialna za PR – strategię komunikacji i relacje z mediami growymi.

- Niesamowicie cieszę się, że dołączam do tak utalentowanego i zgranego zespołu. Zawsze intrygowały mnie projekty Draw Distance, które mają swój własny, zdecydowany sznyt, a także możliwości współpracy z partnerami na nietypowych polach. Od marca zaczynamy pracę nad zwiększeniem rozpoznawalności marki Draw Distance na całym świecie, a także nad całą kampanią Serial Cleaners. Wnoszę ze sobą wypracowane przez lata kontakty mediowe na najważniejszych biznesowo rynkach oraz kompetencję kulturową w obszarze tych terytoriów – mówi Ola Sondej.

Już w czwartek (4 marca) odbędzie się pierwsze spotkanie online z Zarządem Draw Distance na platformie streamingowej Twitch, na którym zostanie omówione nowe podejście do PR i relacji inwestorskich.

O Draw Distance:

Draw Distance S.A. to producent gier wideo z Krakowa. Spółka powstała w 2009 roku, jej największym udziałowcem jest grupa kapitałowa Bloober Team. Najbardziej znaną produkcją studia jest Serial Cleaner. Premiera kontynuacji – Serial Cleaners – zapowiedziana została na 2021 rok. Od września 2016 r. spółka Draw Distance S.A. notowana jest na rynku NewConnect.

Źródło: Spółka, #DDI

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów odbywa się w ramach naborów. Ostatni nabór odbył się w styczniu 2024 r. W tej chwili dołączenie do społeczności inwestorów nie jest możliwe.
Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, zapisz się na listę adresową czytelników darmowego e-booka "Jak analizować wykresy giełdowe". Zostawiając swój adres e-mail umożliwisz mi poinformowanie Cię o możliwości rejestracji, kiedy odbędzie się kolejny nabór do serwisu.

Jak analizować wykresy giełdowe

W razie pytań lub wątpliwości możesz pisać na adres: Pawel@StrefaInwestorow.pl (link sends e-mail).

Oto, co zyskujesz dołączając teraz do Strefy Inwestorów:
 • Blog inwestorski - najlepsza wiedza i doświadczenia z moich 19 lat nieprzerwanego inwestowania na GPW (analiza rynku i przede wszystkim akcji spółek notowanych na GPW), a w tym:
  • Komentarze giełdowe - omówienie sesji giełdowej - indeksy i wybrane spółki
  • Podsumowanie tygodnia - komentarz weekendowy - zobacz przykładowy wpis
 • Edukacyjny portfel inwestycyjny Strefy Inwestorów – praktyczne przykłady inwestowania w akcje, głównie z GPW w oparciu o analizę wykresów.
 • Edukacyjny portfel "Petard" – praktyczne przykłady inwestowania w akcje spółek z GPW w oparciu o analizę fundamentalną.
 • Wpisy w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
 • Wpisy w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
 • Wpisy w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
 • Podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - cotygodniowe omówienie sytuacji wybranych spółek z polskiej giełdy w przystępnej formie audio.
 • Pakiet Środy z Siłą Relatywną (SzSR), a w nim:
 • Artykuły edukacyjne - praktyczna wiedza w przystępnej formie, gotowa do zastosowania.
 • Dostęp do bieżących dyskusji w gronie innych inwestorów giełdowych.
Bonusy:
 • BONUS SPECJALNY ①: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc (dostępny od 30 czerwca 2024 r.).
 • BONUS SPECJALNY ②: WIDEO: Inwestowanie w wartość i inwestowanie we wzrost