Światowa premiera gry Hunt Royale od BoomBit | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
26 mar 2021, 10:38

Światowa premiera gry Hunt Royale od BoomBit

25 marca światową premierę miała gra BoomBit – Hunt Royale. Gra jest dostępna w sklepach AppStore oraz Google Play. Gra otrzymała ponadto tzw. featuring (promocję) w sekcji “Nowe gry” sklepu App Store w wielu krajach, w tym Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech i Kanadzie.

Hunt Royale to gra midcore, będąca połączeniem gatunków Battle Royale i MOBA (Multiplayer Online Battle Arena). Gracz wciela się w postać Łowcy, walczącego przeciwko potworom i innym graczom na różnych mapach. Do dyspozycji jest 30 postaci Łowców, a każda z nich oferuje własne umiejętności, charakterystykę, uzbrojenie i sposób walki.

Gra oferuje różnorodne tryby rozgrywki, w tym: Łowy (4 graczy), Kooperacja (2 graczy działających wspólnie), Łowca Nagród (10-osobowy Deathmatch) i 4-osobowe Polowanie na Bossa.

W Hunt Royle znalazły się również tzw. “Live-ops” - ograniczone czasowo wydarzenia, urozmaicające rozgrywkę (m.in. Tower Defense czy wyścigi wierzchowców). Gra będzie rozbudowywana o dodatkowe postacie, tryby rozgrywki, wydarzenia, klany i funkcje społecznościowe.

Gra Hunt Royale, monetyzowana przez mikropłatności oraz wyświetlanie reklam, została stworzona i wydana przez BoomBit. Znacząco wzmocni ona rosnące portfolio gier midcore Grupy BoomBit, w którym znajdują się m.in. gry Darts Club, Archery Club, Cooking Festival oraz Idle Coffee Corp.

- Bardzo dobre KPIs dotyczące m.in. retencji czy monetyzacji z fazy soft launch oraz dobre przyjęcie przez graczy, pozwala nam sądzić, że gra odniesie sukces rynkowy i znacząco zwiększy przychody segmentu midcore – mówi Marcin Olejarz, Prezes Zarządu BoomBit.

- Mamy nadzieję, że atrakcyjne połączenie niezwykle popularnych gatunków Battle Royale i MOBA wraz z dużą „grywalnością” oraz różnorodnością postaci i trybów rozgrywki przyciągnie do Hunt Royale wielu graczy. Gra ma szansę stać się długoterminowym hitem i naszą najpopularniejszą grą typu midcore - dodaje Hannibal Soares, Wiceprezes Zarządu BoomBit.

O spółce BoomBit:

BoomBit S.A. to międzynarodowy producent i wydawca gier mobilnych oraz jedna z największych polskich spółek z branży. Działa na rynku globalnym, produkując gry w formule free-to-play (F2P) na platformy iOS, Android oraz Nintendo Switch. Do najpopularniejszych gier Grupy BoomBit obecnie należą Archery Club, Darts Club, Ramp Car Jumping, Bike Jump, Slingshot Stunt Driver oraz Shoe Race.

Źródło: Spółka, #BBT

Zobacz także: BoomBit SA - notowania, wyniki finansowe, dywidendy, wskaźniki, akcjonariat

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości