Zamknięcia na giełdach w Ameryce Północnej i Południowej | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
16 kwi 2021, 07:32

Zamknięcia na giełdach w Ameryce Północnej i Południowej

Poniżej zamknięcia i zmiany indeksów w USA, Kanadzie, Meksyku, Brazylii, Chile, Kolumbii i Argentynie:

IndeksKrajWartość (pkt.)1D (%)1W (%)1M (%)1Y (%)YTD (%)
S&P 500USA4170,421,111,795,2448,9711,03
Dow Jones IndustrialUSA34035,990,901,593,6944,6011,21
NASDAQ Comp.USA14038,761,311,514,2164,548,93
Russell 2000USA2257,0680,420,65-2,6991,5914,29
S&P/TSX Comp.Kanada19321,920,780,482,3739,0110,83
IPCMeksyk48514,110,380,680,6443,7010,09
IBOVESPABrazylia120700,70,342,025,8655,121,41
IPSAChile4942,160,310,650,7629,9718,31
COLCAPKolumbia1321,800,06-0,31-2,109,92-8,07
MERVALArgentyna47093,25-0,44-5,11-5,1456,57-8,07

(PAP Biznes)

aj/

Ostatnie wiadomości