Space Commander: War and Trade zadebiutuje na Nintendo Switch już w przyszłym miesiącu | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
21 kwi 2021, 14:57

Space Commander: War and Trade zadebiutuje na Nintendo Switch już w przyszłym miesiącu

7Levels już 13 maja wyda Space Commander War and Trade na konsolę Nintendo Switch. Gra autorstwa Home Net Games będzie dostępna na terenie Europy, Australii oraz Ameryki Północnej w cenie 9,99 EUR/USD.

-Tytuły, w których gracz wciela się w rolę kosmicznego pilota rozpalają wyobraźnię fanów Nintendo. Świetny przykład stanowi kultowa seria Star Fox, na której kolejną odsłonę gracze czekają już 5 lat. Wierzymy, że Space Commander: War and Trade spotka się z ciepłym przyjęciem tej ogromnej grupy użytkowników – komentuje Krzysztof Król, wiceprezes 7Levels.

Produkcja przeznaczona jest dla jednego gracza, wcielającego się w rolę pilota i przywódcy tworzonej przez niego floty, którą będzie można zabrać w najodleglejsze zakamarki galaktyki. Do wyboru są trzy główne ścieżki kariery (najemnik, handlarz, gangster). Wg danych portalu androidrank.org mobilna wersja gry spotkała się z ciepłym przyjęciem odbiorców – w zaledwie pół roku od premiery, tytuł autorstwa Home Net Games w darmowej wersji na smartfony został zainstalowany przez ponad 600 tysięcy graczy z całego świata, a średnia ocen wynosi wysokie 4.3 /5. Podobnie jak w przypadku poprzednich tytułów przeportowanych przez 7Levels, gra autorstwa Home Net Games jest wersją premium gry dostępnej w Google Store.

- Budujemy swoją pozycję na rynku jako zaufany i rzetelny wydawca - każda współpraca, którą zainicjowaliśmy w ostatnich latach to więcej niż jednorazowe porozumienia. Space Commander: War and Trade jest trzecim tytułem Home Net Games, który wprowadzamy do Nintendo eShop. Do tego dochodzą jeszcze gry innych utalentowanych zespołów takich jak Afterburn (Inbento, Golf Peaks), Incuvo (Crowdy Farm, Crowdy Farm Rush) oraz Inlogic Software (Solitaire Rose Garden i Football Cup 2021) - kończy Krzysztof Król.

O spółce 7Levels:

7Levels to akredytowany deweloper gier wideo na konsole Nintendo specjalizujący się w produkcji gier platformowych.
Krakowskie studio od 2014 roku opracowuje, testuje i dystrybuuje tytuły na różne platformy (praca na zlecenie dla innych producentów gier), obecnie szczególnie koncentrując się na w pełni autorskich produkcjach skierowanych do fanów platform Nintendo.
Najnowszy tytuł 7LEVELS, „Jet Kave Adventure”, jest platformową grą akcji. Tytuł zadebiutował w trzecim kwartale 2019 roku jako ekskluzywna gra na hybrydową konsolę Nintendo Switch.

Źródło: Spółka, #7LV

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości