Informacje o sprzedaży "Cyberpunk 2077" w I kw. po wynikach kwartalnych | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
22 kwi 2021, 19:18

Informacje o sprzedaży "Cyberpunk 2077" w I kw. po wynikach kwartalnych

CD Projekt zamierza poinformować o sprzedaży "Cyberpunk 2077" w I kw. podczas konferencji po wynikach kwartalnych, które są zaplanowane na 31 maja. Prawdopodobnie nie będą to dokładne dane sprzedażowe - poinformował wiceprezes Piotr Nielubowicz.

"Zapraszam na naszą konferencję po wynikach I kw., czyli za około miesiąc. Będziemy wtedy w stanie podać więcej szczegółów, prawdopodobnie nie dokładne dane. Generalnie, powiedziałbym, że sentyment wobec gry i fakt, że zostaliśmy odcięci od dużej części rynku - co prawdopodobnie ma pośredni wpływ na graczy z innych platform - na pewno wpłynęły na sprzedaż" - powiedział Nielubowicz podczas konferencji.

"Nadal czekamy na raporty od naszych partnerów, na początku maja będziemy mieć pełną wiedzę" - dodał.

CD Projekt poinformował w czwartek, że sprzedaż nowej gry "Cyberpunk 2077", która zadebiutowała 10 grudnia, w 2020 roku wyniosła ponad 13,7 mln kopii.

Według konsensusu, zebranego niedługo przed publikacją szacunkowych wyników finansowych spółki, analitycy prognozowali, że sprzedaż "Cyberpunka" w 2020 roku wyniosła 13,8-16 mln kopii, ze średnią i medianą prognoz na poziomie 14,7 mln.

(PAP Biznes), #CDR

kuc/ ana/

Zobacz także: CD Projekt SA - notowania, wyniki finansowe, dywidendy, wskaźniki, akcjonariat

Ostatnie wiadomości