27 kwietnia: cykl webinariów e-KHR „Cyfrowe bezpieczeństwo pracy zdalnej" | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
23 kwi 2021, 09:53

27 kwietnia: cykl webinariów e-KHR „Cyfrowe bezpieczeństwo pracy zdalnej"

27 kwietnia br. odbędzie się pierwsze webinarium organizowane w ramach cyklu e-KHR dotyczące cyfrowego bezpieczeństwa pracy zdalnej. Podczas spotkania zostaną omówione takie zagadnienia jak: 

  • Bezpieczeństwo to absolutny priorytet. Czego powinniśmy wymagać od zespołu IT w tym kontekście? (Jak dowiedzieć się od IT, czy ich zespół zaimplementował już odpowiednie mechanizmy bezpieczeństwa?; O co pytać?; W jaki sposób tłumaczyć co tak naprawdę chcemy uzyskać?)
  • Jak odpowiednio wybrane „nowoczesne środowisko pracy” może nam pomóc w szybkiej implementacji mechanizmów bezpieczeństwa? (Omówienie na przykładzie Microsoft 365, jak wbudowane funkcjonalności wspierają bezpieczną pracę zdalną)
  • Co tak naprawdę powinniśmy chronić i jak edukować organizację w kwestii zachowania zasad bezpieczeństwa? (Co jest najważniejsze w naszej organizacji?; Klasyfikacja danych; Jak zadbać proaktywnie o to, aby pracownicy sami potrafili działać zgodnie ze wszystkimi zasadami bezpieczeństwa?)
  • Tips & Tricks bezpieczeństwa pracy zdalnej (Przykłady i dobre praktyki na podstawie zrealizowanych projektów; Jak powinna wyglądać organizacja bezpieczeństwa pracy zdalnej).

Wydarzenie skierowane jest do działów HR spółek giełdowych. Partnerem wydarzenia jest APN Promise, a organizatorem Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych.

IX Kongres HR Spółek Giełdowych SEG to cykliczne spotkanie działów zarządzania zasobami ludzkimi, które w tym roku odbywa się wyjątkowo w wersji online. e-KHR składa się z 2 dni debat z zaproszonymi ekspertami (w dniach 21-22.04.2021), oraz cyklu 7 webinariów (27.04- 20.05.2021).

Więcej informacji można znaleźć TUTAJ.

Źródło: Spółka, #SEG

Ostatnie wiadomości