OFE wartości jednostek rozrachunkowych z 2021-05-04 | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
05 maj 2021, 19:28

OFE wartości jednostek rozrachunkowych z 2021-05-04

Notowania jednostek rozrachunkowych OFE

2021-05-04

JEDNOSTKI OFE4.0530.04zmiana (%)aktywa (zł)
MetLife45,4645,76-0,6612447020995
Allianz42,4242,70-0,667405782684
PKO BP Bankowy44,7544,87-0,277286364046
Aviva44,7344,98-0,5635192309109
Nationale-Nederlanden48,4648,75-0,6042880057961
Aegon42,7443,03-0,6714159052778
Pocztylion41,4941,70-0,502871244482
PZU46,7146,89-0,3822651958159
UNIQA44,2644,49-0,5210343742358
Generali43,9844,19-0,488079269884

kom mra/ abs/ amp/

Ostatnie wiadomości