Gra Komornik od Sylen Studio wchodzi na Steam | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
06 maj 2021, 10:09

Gra Komornik od Sylen Studio wchodzi na Steam

Sylen Studio S.A. informuje, że w sklepie Steam pojawił się już profil gry Komornik: Nieskruszony.

Dzięki obecności w sklepie Steam gracze będą mogli dodawać produkt do swoich list życzeń, zyskując możliwość otrzymywania powiadomień i śledzenia aktywności związanej z grą do czasu jej wydania.

Lista życzeń Steam zapewni spółce dostęp do informacji o poziomie zainteresowania potencjalnych klientów, a także możliwość dodatkowej oceny skuteczności używanych przez studio narzędzi marketingowych.

Po wcześniejszym komunikacie o zmianach na stanowisku prezesa i aktualizacji strategii rozwoju, Sylen Studio zapowiedziało premierę pierwszej gry toczącej się w uniwersum Komornika jeszcze w tym roku kalendarzowym.

Komornik: Nieskruszony to produkcja na styku gry paragrafowej, gry RPG i visual novel, nad którą studio prowadzi obecnie zaawansowane prace.

Fabuła gry tworzona jest przez Michała Gołkowskiego i przeniesie graczy do świata na kilka lat przed wydarzeniami zaprezentowanymi w książkach. Gracze wcielą się w postać Komornika Aniketosa Pierwszego, egzekutora długów ludzkich dusz, który przemierza pustkowia Europy Wschodniej, wykonując zlecenia dla Wysłanników Nieba.

Dla graczy niezaznajomionych z treścią książek wydawanych przez Fabrykę Słów fabuła stanowi wstęp do świata Komornika, zaś dla osób znających uniwersum będzie rozszerzeniem wiedzy o świecie.

Karta Steam: https://store.steampowered.com/app/1613190/Komornik_Nieskruszony/

O spółce Sylen Studio:

Sylen Studio to niezależne studio gamedevowe, którego strategia rozwoju nastawiona jest na specjalizację w produkcjach gier z gatunku RPG. Spółka pracuje nad grami „Komornik” na podstawie serii powieści fantasy Michała Gołkowskiego, które są wydawane przez Fabrykę Słów. Premiera pierwszego tytułu z tej serii odbędzie się jeszcze w tym roku. Ukończenie prac nad pełnowymiarową produkcją zaplanowane jest na 2023 rok. 

Źródło: Spółka

Ostatnie wiadomości