OFE wartości jednostek rozrachunkowych z 2021-05-13 | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
14 maj 2021, 17:52

OFE wartości jednostek rozrachunkowych z 2021-05-13

Notowania jednostek rozrachunkowych OFE

2021-05-13

JEDNOSTKI OFE13.0512.05zmiana (%)aktywa (zł)
MetLife46,2446,74-1,0712607687860
Allianz43,3743,77-0,917548365119
PKO BP Bankowy45,7246,15-0,937420762736
Aviva45,6346,02-0,8535759987146
Nationale-Nederlanden49,5049,99-1,0043670687376
Aegon43,6143,99-0,8614400949232
Pocztylion42,4342,84-0,962924340022
PZU47,5748,03-0,9622974992865
UNIQA45,2845,70-0,9210548623969
Generali44,7445,13-0,868190360695

kom mra/ amp/

Ostatnie wiadomości