Ryvu Therapeutics weźmie udział w dwóch wiodących konferencjach inwestorskich | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
18 maj 2021, 14:38

Ryvu Therapeutics weźmie udział w dwóch wiodących konferencjach inwestorskich

Ryvu Therapeutics weźmie udział w dwóch wiodących konferencjach inwestorskich, które odbędą się w najbliższych tygodniach: UBS 2021 Global Healthcare Virtual Conference oraz Erste Group Innovation Conference 2021.

Konferencja UBS 2021 Global Healthcare Virtual Conference odbędzie się w dniach 24-26 maja 2021  r. i będzie okazją do ponownego spotkania managerów firm ze środowiskiem światowych inwestorów, wpływowych decydentów i specjalistów z branży.

Paweł Przewięźlikowski, Prezes Zarządu Ryvu Therapeutics, omówi plany rozwoju korporacyjnego Spółki oraz przedstawi najnowsze osiągnięcia naukowe podczas swojej prezentacji we wtorek, 25 maja o godzinie 15:00 CEST (09:00 Eastern Time). Spółka będzie również uczestniczyć w spotkaniach indywidualnych z inwestorami.

Wystąpienie będzie transmitowane na żywo. Link do transmisji dostępny jest w zakładce Inwestorzy/Media na stronie korporacyjnej Spółki: https://ryvu.com/pl/wydarzenia-prezentacje/. Zapis prezentacji będzie dostępny przez 30 dni.

Konferencja Erste Group Innovation Conference odbędzie się 26 maja 2021 roku. Wydarzenie organizowane przez Erste Group Bank AG oraz Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie zgromadzi przedstawicieli innowacyjnych europejskich firm oraz inwestorów instytucjonalnych z Europy Centralnej i Środkowej. W trakcie konferencji Ryvu będzie uczestniczyć w indywidualnych oraz grupowych spotkaniach z inwestorami.

O spółce Ryvu Therapeutics:

Ryvu Therapeutics S.A. jest polską firmą biotechnologiczną rozwijającą innowacyjne małocząsteczkowe związki o potencjale terapeutycznym w onkologii.

Najbardziej zaawansowanym projektem Spółki, do którego posiada pełnię praw, jest RVU120 (SEL120), pierwszy w swojej klasie, małocząsteczkowy inhibitor CDK8/CDK19, znajdujący się obecnie w fazie 1b badania klinicznego u pacjentów z ostrą białaczką szpikową (AML) lub zespołem mielodysplastycznym (MDS). Drugim klinicznym projektem Spółki jest SEL24 (MEN1703), dualny inhibitor kinaz PIM/FLT3, będący aktualnie w fazie II badania klinicznego u pacjentów z oporną lub nawrotową postacią ostrej białaczki szpikowej (AML). Na mocy zawartej umowy licencyjnej projekt jest rozwijany przez włoską Grupę Menarini. Pozostałe projekty Ryvu, rozwijane w ramach prowadzonej platformy badawczo-rozwojowej, skupiają się na nowych celach onkologicznych w obszarze inhibitorów kinaz, syntetycznej letalności i immunoonkologii.

Spółka Ryvu Therapeutics została założona w 2007 r. (do 2019 roku działała jako Selvita S.A.), obecnie zatrudnia ponad 160 pracowników, z których 80 posiada stopień naukowy doktora. Siedziba Spółki znajduje się w Krakowie.

Ryvu Therapeutics S.A. jest notowana na głównym rynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, oraz wchodzi w skład indeksu sWIG80.

Źródło: Spółka, #RVU

Zobacz także: Ryvu Therapeutics SA - notowania, wyniki finansowe, dywidendy, wskaźniki, akcjonariat

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości