Przychody ze sprzedaży "SGWC 2" na platformie Steam wyższe niż pierwszej części gry - CI Games | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
07 cze 2021, 09:46

Przychody ze sprzedaży "SGWC 2" na platformie Steam wyższe niż pierwszej części gry - CI Games

Przychody ze sprzedaży gry CI Games, "Sniper Ghost Warrior Contracts 2", w ciągu dwóch dni od dnia premiery są wyższe o ok. 170 proc. w stosunku do wyników sprzedaży "Sniper Ghost Warrior Contracts 1" odnotowanych w analogicznym okresie po jej premierze - podała spółka w komunikacie dotyczącym sprzedaży gry w wersji na PC za pośrednictwem platformy Steam.

CI Games podało, że liczba sprzedanych pre-orderów "SGWC 2" łącznie do dnia premiery była o ok. 30 proc. wyższa od liczby pre-orderów "Sniper Ghost Warrior Contracts 1" w 2019 r., a łączny wolumen sprzedaży "SGWC 2" w ciągu dwóch dni od dnia premiery z wyłączeniem pre-orderów był wyższy o ok. 118 proc.

Spółka poinformowała, że wzrost przychodów "SGWC 2" w stosunku do wolumenu sprzedaży wynika głównie z wyższej ceny sprzedaży gry oraz lepszej monetyzacji dodatków do niej.

Premiera "Sniper Ghost Warrior Contracts 2" odbyła się 4 czerwca. Tytuł zadebiutował jednocześnie na konsolach Playstation 4, Xbox One, Xbox Series X/S oraz komputerach PC. W późniejszym terminie gra ma być dostępna także na Playstation 5.

Światowa premiera pierwszej części gry "Sniper Ghost Warrior Contracts" odbyła się 22 listopada 2019 r. w wersji na PC, PlayStation4 oraz Xbox One.

W komunikacie poinformowano, że dane dotyczące sprzedaży "Sniper Ghost Warrior Contracts 2" w wersji na konsole zarząd spółki poda do wiadomości publicznej, gdy zostaną one przekazane przez partnerów dystrybucyjnych.

(PAP Biznes), #CIG

doa/ osz/

Zobacz także: CI Games SA - notowania, wyniki finansowe, dywidendy, wskaźniki, akcjonariat

Ostatnie wiadomości