Premiera Eldest Souls od United Label już 29 lipca | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
14 cze 2021, 09:27

Premiera Eldest Souls od United Label już 29 lipca

United Label, globalny wydawca gier zaprezentował podczas targów E3, na wydarzeniu Future Games Show nowe trailery gier ze swojego portfolio wydawniczego. Eldest Souls, dynamiczna gra typu „soulslike” w oprawie pixel’art, skupiająca się na starciach z bossami, ukaże się już 29 lipca br. Drugi nadchodzący tytuł spółki – Tails of Iron, narracyjna gra z gatunku RPG, opowiadająca historię prawowitego dziedzica tronu królestwa szczurów, pojawi się w drugim półroczu 2021 r. Obie produkcje już w dniu premiery będą dostępne na wszystkich najważniejszych platformach.

- Prezentacja nowych materiałów z obu naszych produkcji na największych targach branży gier jest dla nas niezwykle ważna, z punktu widzenia globalnego wydawcy. To wydarzenie bezpośrednio powiązane z pierwszoligowymi podmiotami na tym rynku, do których jak najbardziej aspirujemy. Co więcej, jest to także niebywałe święto graczy – zaznacza Tomasz Litwiniuk, prezes United Label. - Cieszymy się, że mogliśmy być jego częścią – dodaje.

Eldest Souls to wymagająca, pixel-art.’owa gra z podgatunku soulslike, osadzona w świecie fantasy, której rozgrywka skupia się na szybkiej, brutalnej walce z potężnymi bossami. Gracz wciela się w rolę samotnego wojownika, który musi stawić czoła Starym Bogom, eksplorując wielki labirynt – Cytadele. Produkcja w dniu premiery ukaże się jednocześnie na PS5, PS4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch i PC. Obecnie na wishliście grę ma ponad 100 tys. graczy.

- Dla osób zainteresowanych Tails of Iron przygotowaliśmy prawdziwą gratkę. Zupełnie nowy, w pełni animowany zwiastun przedstawia barwną historię Królestwa Szczurów, z odwieczną bitwą między rasą Szczurów a ich okrutnym wrogiem, bezlitosnymi Żabami. A to wszystko w oprawie znanego graczom, głębokiego głosu narratora Dough’a Cockle’a, odpowiedzialnego za angielski dubbing Geralta z Rivii – komentuje Tomasz Litwiniuk.

Tails of Iron, to projekt o największym budżecie produkcyjnym w portfolio United Label. Jest to narracyjna, przygodowa gra z gatunku RPG-lite, umiejscowiona w charakterystycznej, ręcznie rysowanej średniowiecznej scenerii. Opowiada historię prawowitego dziedzica tronu królestwa szczurów, młodego Redgi the Rat, który musi odzyskać ziemię swoich przodków, opanowaną przez najeźdźców z klanu żab Iron Frog. Gra trafi do sprzedaży w II połowie 2021 r.

O United Label:

United Label to platforma wydawnicza przeznaczona dla niezależnych deweloperów gier indie. Spółka należy do Grupy CI Games, z którą aktywnie współpracuje. Spółka operuje globalnie, podpisując umowy wydawnicze z zagranicznymi deweloperami. United Label ma podpisane umowy licencji wyłącznej ze studiami deweloperskimi z Wielkiej Brytanii i Francji na wydanie trzech gier. W jej harmonogramie wydawniczym znajdują się gry: Eldest Souls – Fallen Flag Studios, Tails of Iron – Odd Bug Studios oraz Horae ­– Lunaris Iris.

Źródło: Spółka, #UNL

Ostatnie wiadomości