Klabater nawiązał współpracę z koreańską cyfrową platformą wydawniczą Smilegate Stove | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
25 cze 2021, 12:17

Klabater nawiązał współpracę z koreańską cyfrową platformą wydawniczą Smilegate Stove

Dzięki współpracy, jeszcze w tym roku użytkownicy Stove będą mogli zagrać w zlokalizowane na język koreański gry z portfolio Klabater SA: Crossroads Inn, We. The Revolution oraz Help Will Come Tomorrow. Dodatkowo w serwisie Stove w momencie premiery pojawi się również najnowsza produkcja Spółki, gra - The Amazing American Circus!

“Współpraca ze Smilegate Stove pozwoli Spółce na otwarcie nowego kanału zbytu na jednym z największych i dynamicznie rozwijających się rynków PCtowych na świecie. Obecność gier Klabater SA w sklepie Stove pozwoli dodatkowo pozycjonować się na rynku azjatyckim wśród 18 milionów aktywnych użytkowników PC, specjalnie dla nich, nasze gry zostaną przetłumaczone na język koreański, a Stove zaangażuje swoją społeczność i środki marketingowe w ich lokalną promocję.” komentuje - Michał Gembicki, członek zarządu Klabater SA.

O platformie Smilegate:

Założona w 2002 roku jako Smilegate Inc., zasłynęła z developmentu najsłynniejszej gry online FPS Crossfire, wydanej po raz pierwszy w 2007 roku przez Tencent w Chinach, z aktualną bazą ponad 670 milionów graczy na całym świecie (to tyle ile jest wszystkich graczy w całej Europie!). Deweloper wielu innych gier oraz wydawca w Korei Południowej, Ameryce Północnej i Południowej, Europie i w Filipinach. Obecnie funkcjonuje jako grupa spółek Smilegate Holdings, Entertainment, MegaLab, Stove, RPG, Megaport, Foundation i innych.

O spółce Klabater:

Wydawca i producent gier wideo notowany na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Tworzymy i wydajemy gry z pasji, które swoją fabułą oferują graczom nieprzeciętne historie i pozwalają na długą, kreatywną zabawę. Grami wideo zajmujemy się od ponad 15 lat. Wydajemy i tworzymy gry polskich i zagranicznych twórców. Nasz zespół składa się z pasjonatów gier i branżowych weteranów z wieloletnim doświadczeniem. W każdą grę, która przechodzi przez nasze ręce wkładamy maksimum wysiłku i 100% zaangażowania. Od 2018 roku otworzyliśmy własne studio, odpowiedzialne za gry Crossroads Inn. Obecnie pracujemy nad grami The Amazing American Circus, Moonshiners oraz dalszym rozwojem bestsellerowej marki Heliborne.

Źródło: Spółka, #KBT

Ostatnie wiadomości