Codeaddict publikuje Memorandum Informacyjne w ramach publicznej emisji akcji serii K | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
26 lip 2021, 08:47

Codeaddict publikuje Memorandum Informacyjne w ramach publicznej emisji akcji serii K

Codeaddict, notowany na NewConnect softwarehouse z Poznania, opublikował Memorandum Informacyjne w ramach publicznej emisji akcji z prawem poboru. Celem oferty jest pozyskanie finansowania w wysokości do 4,8 mln zł. na realizację zaktualizowanej strategii spółki. W jej ramach spółka zamierza m.in. rozbudować działalność venture building oraz segment game development.

Codeaddict przeprowadza emisję akcji serii K z prawem poboru. Spółka wyemituje do 2.686.932 akcji o cenie nominalnej 0,5 zł. Cena emisyjna ustalona została na 1,80 zł.

Emisja akcji serii K ma na celu zabezpieczenie środków na rozwój działalności Codeaddict w najbliższym czasie. Pipeline produkcji software zapewnia nam środki na bieżącą działalność, jednak w związku z ogłoszeniem naszej zaktualizowanej strategii rozwoju, zamierzamy angażować się w kilka projektów jednocześnie, dzięki czemu potencjalnie przyspieszymy rozwój spółki. Jestem przekonany, że efekty naszych działań będą widoczne w najbliższych realizacjach, a także raportach finansowych. – mówi Sebastian Goliński, CEO Codeaddict.

Harmonogram oferty określa dzień prawa poboru na 20 lipca br. Zapisów w ramach wykonania prawa poboru i zapisów dodatkowych dokonywać będzie można w dniach od 26 lipca 2021 do 17 sierpnia 2021. Przydział akcji zaplanowany został na dzień 9 września 2021 roku. Zapisy na akcje dokonywane będą co do zasady w domach maklerskich, w których akcjonariusze posiadają rachunki maklerskie z zapisanymi prawami poboru.

Szczegółowe informacje na temat publicznej emisji akcji serii K z prawem poboru uzyskać można na stronie internetowe spółki: https://codeaddict.io/ofertapubliczna.

O spółce Codeaddict:

Codeaddict koncentruje się na segmencie rynku technologii oraz usług deweloperskich i konsultingowych w zakresie projektowania, implementacji i wdrażania na rynki docelowe oprogramowania, w tym głownie aplikacji mobilnych oraz webowych. Rozpoczyna swoją działalność także w segmencie gamingu, poprzez współpracę z PlayWay i produkcję dwóch gier. Codeaddict jest współtwórcą oraz głównym Partnerem platformy Raisemana. Spółka od 2017 r. jest notowana na NewConnect.

Źródło: Spółka, #CDT

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości