OFE wartości jednostek rozrachunkowych z 2021-07-23 | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
26 lip 2021, 16:36

OFE wartości jednostek rozrachunkowych z 2021-07-23

Notowania jednostek rozrachunkowych OFE

2021-07-23

JEDNOSTKI OFE23.0722.07zmiana (%)aktywa (zł)
MetLife49,2249,23-0,0213368599191
Allianz46,8246,810,028138755243
PKO BP Bankowy48,6248,520,217870030728
Aviva48,6548,650,0037973133251
Nationale-Nederlanden52,5552,540,0146387829031
Aegon46,5646,540,0415329609862
Pocztylion45,3845,340,093114651631
PZU50,5050,440,1224274160472
UNIQA47,9347,930,0011137076500
Generali47,6047,62-0,048708479774

kom mra/ amp

Ostatnie wiadomości