15.09: Webinarium „Raportowanie niefinansowe” | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
14 wrz 2021, 09:50

15.09: Webinarium „Raportowanie niefinansowe”

15 września br. Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych organizuje webinarium dotyczące raportowania niefinansowego. Podczas spotkania zostaną omówione takie zagadnienia, jak:

  • Wyniki CCA - Badania Świadomości Klimatycznej Spółek 2021 (Poziom raportowania klimatycznego według CCA 2021; Widoczne trendy w raportowaniu zagadnień zmiany klimatu; Spółki Świadome Klimatycznie)
  • Pułapki offsetów (Różnica pomiędzy neutralnością klimatyczną a zeroemisyjnością; Właściwa hierarchia działań dekarbonizacyjnych; Jakie rodzaje offsetu nie są green-washingiem?; Jak raportować offset wg GHG Protocol i w ramach CDP?)
  • Jak CBAM wpłynie na spółki giełdowe (Czym jest Carbon Border Adjustment Mechanism i jak będzie działał?; Sektory dotknięte bezpośrednio i pośrednio przez CBAM; Jak wykorzystać CBAM do zdobycia przewagi konkurencyjnej?)

Wydarzenie skierowane jest do osób odpowiedzialnych za relacje inwestorskie, komunikację, CSR i środowisko w spółkach giełdowych. Udział jest BEZPŁATNY dla spółek należących do SEG. Pozostałe firmy mogą wziąć udział odpłatnie - 490 zł/os., bądź przystąpić do Stowarzyszenia. Pierwszeństwo mają spółki należące do SEG.

Więcej informacji można znaleźć TUTAJ.

Źródło: Spółka, #SEG

Ostatnie wiadomości