Nightclub Manager: Violet Vibe od True Games pojawi się na Raisemana.com | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
21 wrz 2021, 08:39

Nightclub Manager: Violet Vibe od True Games pojawi się na Raisemana.com

Raisemana.com to nowoczesna platforma crowdfundingowa powołana przez notowane na rynku zorganizowanym spółki INC S.A. oraz Codeaddict S.A. Już 28 września br. rozpocznie się pierwsza kampania, w ramach której na platformie pojawi się projekt Nightclub Manager: Violet Vibe - gra autorstwa studia True Games. Celem zbiórki jest pozyskanie od 300 do 600 tys. zł. Środki przeznaczone zostaną na ukończenie prac nad tytułem oraz rozwinięcie dodatków do gry. W promocję tytułu zaangażowany jest Wojciech Sosnowski, czyli warszawski raper znany pod pseudonimem ‘Sokół’.

Raisemana.com jest skierowana do twórców z branży kreatywnej. Umożliwia pozyskanie bezzwrotnego finansowania na projekty związane z tzw. digital goods, czyli między innymi grą, muzyką, książką czy filmem. W zamian za finansowe wsparcie projektu, wpłacający otrzymują m.in. określony wcześniej udział w przychodach netto ze sprzedaży danego dobra. Wraz z zakończeniem pierwszej kampanii, udostępniona zostanie także możliwość otrzymania „many”, czyli tokenu opartego na Smart Contract, który uprawniał będzie do uzyskania benefitów związanych z danym projektem. Platforma oparta została o technologię blockchain.

- Po wielu miesiącach ciężkiej pracy związanej z uruchomieniem Raisemana.com, możemy z radością przedstawić Państwu pierwszą kampanię. Rozpocznie się ona dokładnie za tydzień. Ostatecznie, tytułem, który pojawi się na platformie jest gra Nightclub Manager: Violet Vibe. Projekt jest już w bardzo zaawansowanej fazie rozwoju. Pozyskana kwota pozwoli True Games na zamknięcie prac oraz stworzenie dodatków do gry. Warto podkreślić, że choć pierwsza kampania jest z sektora gamingu, to jesteśmy otwarci na twórców różnych dziedzin. Liczy się dobry projekt i innowacyjność pomysłu  – mówi Kamil Stanek, prezes zarządu Raisemana sp. z o. o.

Producentem i wydawcą Nightclub Manager: Violet Vibe jest True Games S.A. wchodząca w skład grupy kapitałowej Movie Games. Gra powstaje we współpracy z gdańskim studiem Flint Arts. Premiera zaplanowana została na Q1 2022r.

- Nightclub Manager pozwoli graczom na wcielenie się w managera sieci klubów nocnych o nazwie Violet Vibe. Do ich zadań będzie należał nadzór nad wszystkimi aspektami prowadzenia takiego biznesu: od ochrony i selekcji gości, poprzez dobór tancerek, muzyki i drinków, aż po zaopatrzenie i bieżące naprawy. Celem jest maksymalne rozbudowanie sieci. W rozgrywce umieściliśmy wiele mini gier oraz elementy zręcznościowe czy przygodowe – komentuje Patryk Jasiński, prezes zarządu True Games S.A.

Ze względu na tematykę, gra będzie dostępna dla użytkowników 16+. Jak zapowiadają twórcy, planowane dodatki mają być skierowane wyłącznie do pełnoletnich odbiorców. W promocję tytułu zaangażował się Wojciech Sosnowski, czyli warszawski raper znany pod pseudonimem ‘Sokół’, a jednocześnie jeden z inwestorów spółki True Games S.A. Spółka należy do grupy kapitałowej Movie Games. Jej celem jest stworzenie globalnej marki gamingowej związanej z kulturą ulicy.

Kampanię będzie można śledzić na stronie Raisemana.

O spółce Codeaddict:

Codeaddict S.A. koncentruje się na segmencie rynku technologii oraz usług deweloperskich i konsultingowych w zakresie projektowania, implementacji i wdrażania na rynki docelowe oprogramowania, w tym głównie aplikacji mobilnych oraz webowych. Spółka rozpoczęła działalność także w segmencie gamingu. W 2020r. nawiązała współpracę z PlayWay, który ma wesprzeć Codeaddict w procesie produkcji, wydawnictwa i dystrybucji gier komputerowych, a także udostępnić know-how oraz infrastrukturę sprzedażową i marketingową.

Spółka od 2017 r. jest notowana na NewConnect.

O Grupie Kapitałowej INC:

Grupa INC posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie doradztwa na rzecz małych i średnich przedsiębiorstw. W jej ramach działa m.in.: • INC S.A. – spółka dominująca grupy INC, która specjalizuje się w doradztwie na rynku kapitałowym, wiodący Autoryzowany Doradca rynku NewConnect, Autoryzowany Doradca rynku obligacji GPW Catalyst oraz rynku akcji AeRO prowadzonego przez BVB (Giełdę Papierów Wartościowych w Bukareszcie). • Dom Maklerski INC S.A. – prowadzi platformę crowdinwestycyjną (crowdconnect.pl) oraz posiada licencję na prowadzenie działalności maklerskiej w zakresie oferowania instrumentów finansowych, przyjmowania i przekazywania zleceń nabycia lub zbycia instrumentów finansowych, doradztwa inwestycyjnego oraz prowadzenia rachunków. • INC Private Equity ASI S.A. – podmiot typu pre-ipo fund inwestujący w spółki na etapie poprzedzającym IPO i debiut w obrocie zorganizowanym, model biznesowy zbliżony do podmiotów venture buildingowych, spółka wpisana do rejestru Zarządzających Alternatywnymi Spółkami Inwestycyjnymi. • Carpathia Capital ASI S.A. – podmiot o charakterze opportunity fund inwestujący w małe i średnie spółki w Polsce i w Rumunii, spółka wpisana do rejestru Zarządzających Alternatywnymi Spółkami Inwestycyjnymi.

O spółce True Games:

True Games zostało założone w maju 2020 roku przez notowaną na rynku NewConnect spółkę Movie Games S.A. oraz rapera Michała „Małolata” Kaplińskiego. Jednym z inwestorów został raper Wojciech „Sokół” Sosnowski. Celem studia jest stworzenie globalnej marki gamingowej związanej z kulturą ulicy, w ramach której będą wydawane gry ukazujące życie na granicy prawa, doświadczenia na co dzień niedostępne, często nielegalne. Uniwersum zostało zapoczątkowane przez świetnie przyjętego przez graczy Drug Dealer Simulatora. Zyski ze sprzedaży pozwoliły pokryć koszty produkcji w niespełna godzinę od udostępnienia gry na platformie Steam, a po 20 dniach osiągnęły wartość ponad 1 mln USD. Gra w dniu premiery znajdowała się również na pierwszym miejscu światowej listy bestsellerów platformy Valve.

Źródło: Spółka

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości