Columbus Energy ma list intencyjny z Votum ws. partnerstwa strategicznego w branży OZE | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
24 wrz 2021, 08:40

Columbus Energy ma list intencyjny z Votum ws. partnerstwa strategicznego w branży OZE

Columbus Energy i Columbus Elite zawarły z Votum i Votum Energy list intencyjny, w którym strony zadeklarowały rozpoczęcie rozmów zmierzających do zawarcia partnerstwa strategicznego w branży odnawialnych źródeł energii - podały spółki w komunikatach.

Jak podano, zamiarem spółek jest realizacja wspólnego przedsięwzięcia opartego na zasadach synergii i wykorzystania potencjału doświadczenia biznesowego każdej ze stron (tj. doświadczenia rynkowego, wiedzy i zaplecza technologicznego Columbus i Columbus Elite oraz sieci dystrybucyjnej oraz posiadanych know-how i doświadczenia w zakresie sprzedaży usług na rzecz konsumentów Votum oraz Votum Energy) w obszarze oferowania i realizacji usług na rzecz konsumentów.

Warunki i forma ewentualnej współpracy zostanie uregulowana we wzajemnych umowach zawartych po przeprowadzeniu negocjacji, które powinny zakończyć się do 8 października 2021 r.

W okresie prowadzenia negocjacji Columbus oraz Columbus Elite posiadają wyłączność na rozmowy z Votum oraz Votum Energy.

(PAP Biznes), #CLC

pel/ asa/

Ostatnie wiadomości