Zamknięcia na giełdach w Ameryce Północnej i Południowej | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
24 wrz 2021, 06:50

Zamknięcia na giełdach w Ameryce Północnej i Południowej

Poniżej zamknięcia i zmiany indeksów w USA, Kanadzie, Meksyku, Brazylii, Chile, Kolumbii i Argentynie:

IndeksKrajWartość (pkt.)1D (%)1W (%)1M (%)1Y (%)YTD (%)
S&P 500USA4448,981,21-0,55-0,8337,0418,45
Dow Jones IndustrialUSA34764,821,480,04-1,7029,6413,59
NASDAQ Comp.USA15052,241,04-0,850,2241,0416,79
Russell 2000USA2259,0411,821,171,2655,6014,39
S&P/TSX Comp.Kanada20461,930,30-0,68-0,4228,5917,37
IPCMeksyk51464,270,25-1,39-1,0042,1016,79
IBOVESPABrazylia114064,41,590,24-5,1117,58-4,16
IPSAChile4411,690,63-0,500,9723,535,61
COLCAPKolumbia1312,220,15-0,73-1,2111,16-8,74
MERVALArgentyna74743,42-0,01-6,264,7578,4945,91

(PAP Biznes)

aj/

Ostatnie wiadomości