Asmodev prezentuje demo gry Priest Simulator na platformie Steam | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
05 paź 2021, 09:16

Asmodev prezentuje demo gry Priest Simulator na platformie Steam

Asmodev, studio specjalizujące się w produkcji gier klasy indie premium o wyróżniającej się, mrocznej i romantycznej tematyce, udostępniło w ramach jesiennej edycji festiwalu Steam Next wersję demonstracyjną gry Priest Simulator. Zaprezentowanie fragmentu pełnej wersji tytułu pozwoli żywieckiemu deweloperowi zebrać cenny feedback oraz powiększyć liczbę osób zapisanych na wishliście gry.

W ramach trwającej od 1 do 7 października jesiennej edycji festiwalu Steam Next Asmodev zaprezentował wersję demonstracyjną gry Priest Simulator. Dzięki wydarzeniu Valve gracze mają możliwość wypróbowania dema oraz kontaktu z twórcą. Producent upiornych tytułów liczy na zebranie cennego feedbacku, który udoskonali finalną wersję tytułu.

- Wyciągamy wnioski, oglądając zapisy rozgrywek i czytając komentarze. Na razie nie pojawiło się nic groźnego, co zmusiłoby nas do drastycznej zmiany planów. Ludzie zgłaszają drobne błędy i sugerują niewielkie zmiany. Obawiałem się, że oberwie się nam za kilka rzeczy, które postanowiliśmy zrobić “po swojemu”, jak na przykład prostacki scenariusz i wulgarny dubbing, ale widocznie trafił swój na swego – mówi Michał Jodłowiec, prezes Asmodevu.

Priest Simulator to flagowy tytuł żywieckiego studia. Pełna wersja gry będzie zawierać 100 misji, w których gracz wcieli się w rolę księdza-wampira. Do jego zadań będzie należało m.in. zwalczanie sekt oraz zawieranie sojuszy, które pomogą zapanować nad wiejską parafią i znajdującymi się w niej wiernymi. W świecie gry udzielamy sakramentów, odprawiamy egzorcyzmy oraz zdobywamy łupy, które pomagają w remoncie kościoła. Odpicowana parafia przyciąga wiernych, a ci pomagają nam w walce z szatanistami dowodzonymi przez potężnych hersztów.

O spółce Asmodev:

Asmodev SA tworzy gry własne oraz na zlecenie. Spółka specjalizuje się w produkcjach o mrocznej i często szokującej tematyce. Firma została założona na początku 2018 r. w Warszawie. Asmodev ubiega się o dopuszczenie do notowań na NewConnect. Druga autorska produkcja studia - Ultimate Summer, trafiła na początku 2021 r. do sprzedaży. Spółka pracuje obecnie nad Priest Simulator oraz trzema grami na zlecenie Gaming Factory: Mercyful Flames, Booze Master oraz Human Farm. Do portfolio produkcyjnego dewelopera dołączyły także niedawno dwie nowe pozycje przygotowywane na zlecenie: Pope Simulator i I am Your Principal.

Źródło: Spółka

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości