Gracze na platformie Steam kupili 54 tys. sztuk gry House Flipper Luxury DLC - PlayWay | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
18 paź 2021, 09:47

Gracze na platformie Steam kupili 54 tys. sztuk gry House Flipper Luxury DLC - PlayWay

Gracze na platformie Steam kupili 54 tys. sztuk gry House Flipper Luxury DLC w wersji PC od premiery 14 października - poinformował PlayWay w komunikacie. Gra wydana została na koncie wydawniczym Frozen District, w której PlayWay posiada 80 proc. udziałów.

W momencie publikacji raportu WishList outstanding wyniosła 181 tys. sztuk, a liczba zakupów z WishList wyniosła 37 tys.

PlayWay nie otrzymała informacji o łącznym koszcie produkcji Gry od Frozen District.

Gra zajęła maksymalnie czwarte miejsce w klasyfikacji sprzedaży Steam Global Bestseller. Ocena graczy na Steam wyniosła 81 proc. i oparta była na 156 recenzjach.

Raporty sprzedażowe spółki są przedstawiane w ilościach brutto. Zgodnie z polityką platformy Steam kupujący mogą odstąpić od zakupu i mają na to czas do 14 dni. Wskaźnik refundacji gry wyniósł 0,2 tys. sztuk.

Kraje z największą sprzedażą gry, w ujęciu ilościowym to: Stany Zjednoczone 33 proc., Niemcy 12 proc., Wielka Brytania 9 proc., Kanada 5 proc., Federacja Rosyjska, Francja, i Australia - po 4 proc.

Planowane jest stworzenie przez Frozen District portów gry na konsole Xbox i PlayStation oraz przez spółkę z grupy kapitałowej PlayWay na urządzenia Nintendo Switch.

(PAP Biznes), #PLW

epo/ asa/

Zobacz także: PlayWay SA - notowania, wyniki finansowe, dywidendy, wskaźniki, akcjonariat

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości