Rage Quit Games zaprasza na swoje stoisko rekrutacyjne na Game Industry Conference | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
18 paź 2021, 09:34

Rage Quit Games zaprasza na swoje stoisko rekrutacyjne na Game Industry Conference

Rage Quit Games na Game Industry Conference, przygotował szereg atrakcji dla potencjalnych pracowników studia. Popularny twórca mobilnych gier RPG, w dniach 22 - 24.10 zorganizuje konkursy z nagrodami oraz zaserwuje firmowe piwo.

Stanowisko Rage Quit Games w ramach będzie znajdowało się tuż przy wejściu do Poznań Congress Center na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, w których odbywa się tegoroczny Game Industry Conference. Na największą w Polsce konferencję branży gamedev, twórca gier mobilnych przygotował stanowisko rekrutacyjne oraz szereg atrakcji. Jedną z nich będzie wyjątkowe Happy Hour, w ramach którego spółka będzie serwować jedyne w swoim rodzaju piwo. Złocisty trunek będzie rozdawany między 15:00 a 16:00 w sobotę, 23.10.

- Jesteśmy najszybciej rosnącym twórcą gier mobilnych w regionie i pragniemy silnie zaakcentować to również na jednym z najważniejszych wydarzeń w tej części Europy. W trakcie Game Industry Conference pokażemy najważniejsze cechy Rage Quit jako pracodawcy - wyjątkowość realizowanych przez nas projektów oraz jedyny w swoim rodzaju zgrany zespół. Aby podkreślić naszą obecność na konferencji, w sobotę między 15:00 a 16:00, będziemy serwować naszym gościom Rage Quitowe piwo, przygotowane dla specjalnie nas przez Browar Gzub - komentuje Maciej Śliwiński, PR & Branding Specialist spółki.

Tegoroczna konferencja GIC jest wyjątkowa dla Rage Quit Games - w ostatnich miesiącach firma rozpoczęła skalowanie swojego biznesu. Twórca popularnych mobilnych gier RPG poinformował ostatnio o przekroczeniu granicy 150 milionów pobrań swoich tytułów. W związku z tym, spółka poszukuje utalentowanych programistów, szczególnie w zakresie silnika Unity oraz in-game economy.

Wśród innych działań organizowanych przez Rage Quit Games na GIC jest konkurs popularnych gier Arcade. W ramach konkursu przygotowanego we współpracy z Roboto Global, do wygrania są atrakcyjne nagrody rzeczowe m.in. konsole Nintendo Switch Lite oraz Xbox Series X.

- Wspólnie z Roboto Global będziemy prowadzić konkurs oldschoolowych gier na automatach Arcade. Przede wszystkim chodzi o dobrą zabawę dla zebranych, dlatego stawiamy na klasyki. Nagrodami na obu stanowiskach będą konsole Nintendo Switch Lite oraz główna nagroda w postaci Xbox Series X. O jak najlepszy wynik, a co za tym idzie nagrody rzeczowe, będzie można walczyć przez dwa dni - w piątek oraz sobotę - kończy Śliwiński

O spółce Rage Quit Games:

Rage Quit Games to niezależny developer oraz wydawca mobilnych gier RPG w formule Free2Play. Zespół składa się z kilkudziesięciu doświadczonych pracowników, którzy posiadają wszystkie kompetencje potrzebne do tworzenia gier wysokiej jakości oraz budowania oddanego środowiska graczy. Łącznie ich produkcje zostały pobrane ponad 150 milionów razy przez graczy z całego świata, a najbardziej rozpoznawalnym tytułem spółki jest The Wolf, który posiada ponad 60 milionów pobrań. Studio obecnie pracuje nad Tomorrow, postapokaliptyczną grą RPG na urządzenia mobilne.

Źródło: Spółka

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości