Darmowa aktualizacja gry Thief Simulator od Console Labs - dostępna już na wszystkich platformach | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
09 lis 2021, 12:59

Darmowa aktualizacja gry Thief Simulator od Console Labs - dostępna już na wszystkich platformach

Notowana na NewConnect spółka Console Labs, specjalizująca się w portowaniu gier na konsole, wypuściła darmowego patcha do gry Thief Simulator na platformy Xbox, PlayStation, Nintendo Switch oraz PC. Do końca roku planowane jest również wydanie płatnego DLC, który ma zapewnić rozszerzenia fabularne do gry.

Thief Simulator to sprzedażowy hit z portfolio grupy PlayWay (posiadającej 65,3 proc. udziału w akcjonariacie Console Labs). Symulator złodzieja, w wersji na PC oraz Nintendo Switch, sprzedał się w nakładzie przekraczającym 2 mln kopii. Dodatkowo na konsole Xbox oraz PlayStation tytuł nabyło 120 tys. graczy. Patch, przygotowywany przez studio Console Labs, dotyczyć będzie wszystkich platform, na których ukazała się gra.

- Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami udostępniamy graczom darmowy patch do gry Thief Simulator. Najnowsza aktualizacja zawiera kolejne usprawnienia, a najważniejszym z nich jest poprawa grafiki. Oprócz tego do gry dodana została nowa mapa i misje, które dodatkowo uatrakcyjnią rozgrywkę – opisuje Marcin Wesołowski, prezes Console Labs.

Console Labs pracuje również nad płatnym DLC do Thief Simulator, które również w tym roku ma zostać oddane do dyspozycji graczy..

- W ramach pierwszego z trzech zaplanowanych DLC dostępne będą nowe, bardziej rozbudowane misje, rabunki, a także zestawy przedmiotów. Te rozszerzenia nadadzą grze nową jakość i rozbudują możliwości wciągającej rozgrywki. Thief Simulator, mimo upływu lat, jest grą o bardzo dużym potencjale sprzedażowym. Liczymy, że dzięki kolejnym dodatkom do gry dotrzemy do nowych odbiorców oraz zwrócimy uwagę tych, którzy już wcześniej mogli w nią zagrać – podsumowuje prezes Console Labs.

Studio Console Labs w II kwartale br. uzyskało łącznie 0,97 mln zł przychodów netto ze sprzedaży produktów i usług. Najbardziej dochodowa okazała się sprzedaż portowanych wersji gry Thief Simulator, z której przychody netto wyniosły 0,4 mln zł.

O spółce Console Labs:

Console Labs S.A. to spółka specjalizująca się w portingu gier na zlecenie z komputerów PC na inne konsole, takie jak Nintendo Switch, Sony PlayStation PS4 / PS5, Microsoft Xbox One / Series X/S oraz MacO, a także w produkcji i wydawaniu gier we własnym zakresie i na własny rachunek, ze wsparciem głównego akcjonariusza, czyli PlayWay S.A. Zespół liczy 24 osoby. Console Labs S.A. jest członkiem Computer Entertainment Rating Organization, co uprawnia ją do wydawania gier bez pośredników na rynek japoński.

Źródło: Spółka, #CLA

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości