DM BOŚ podwyższył rekomendację Ten Square Games do "kupuj" | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
26 lis 2021, 19:14

DM BOŚ podwyższył rekomendację Ten Square Games do "kupuj"

Analitycy DM BOŚ, w raporcie z 18 listopada, podwyższyli rekomendację Ten Square Games do "kupuj" z "trzymaj", obniżając cenę docelową akcji spółki do 528 zł z 530 zł.

Raport wydano przy kursie 347,80 zł.

"Do naszych prognoz na lata 2021P-23P wprowadzamy niewielkie zmiany wynikające z przyjęcia niższych założeń sprzedaży dla gry Hunting Clash. Pragniemy podkreślić, że w bieżących prognozach nie uwzględniamy nowych gier. Nasza 12-miesięczna wycena docelowa marginalnie maleje do 528 zł na akcję, co implikuje 52-proc. potencjał wzrostu. Biorąc pod uwagę liczne pozytywne czynniki, których pojawienia oczekujemy wkrótce, podwyższamy nasze rekomendacje dla spółki: długoterminową fundamentalną do kupuj, a krótkoterminową relatywną do przeważaj" - napisano w raporcie.

Do czynników wzrostu akcji spółki DM BOŚ zalicza zapowiedź prapremier nowych 3 gier, zapowiedź wznowienia Airline Commander (Rortos), wejście Fishing Clash do chińskich sklepów Android, dalsza monetyzacja gry Hunting Clash oraz umocnienie USD względem PLN.

Depesza jest skrótem raportu, którego pierwsze rozpowszechnianie nastąpiło 19 listopada 2021 r. o godz. 7.45. Autorem raportu jest Tomasz Rodak.

W załączniku zamieszczamy plik PDF z wymaganymi zastrzeżeniami prawnymi.

(PAP Biznes), #TEN

seb/ osz/

Załączniki:

Zobacz także: Ten Square Games SA - notowania, wyniki finansowe, dywidendy, wskaźniki, akcjonariat

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości