GPW: w sprawie dopuszczenia do obrotu giełdowego na Głównym Rynku GPW akcji zwykłych na okaziciela serii A i B oraz praw do akcji zwykłych na okaziciela serii B spółki BIG CHEESE STUDIO S.A.
Uchwała Nr 1211/2021 Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. z dnia 3 grudnia 2021 r. w sprawie dopuszczenia do obrotu giełdowego na Głównym Rynku GPW akcji zwykłych na okaziciela serii A i B oraz praw do akcji zwykłych na okaziciela serii B spółki BIG CHEESE STUDIO S.A.
§ 1
1. Na podstawie § 3 ust. 1, 2 i 6, § 3a ust. 1 i 2, § 5, § 8 ust. 1 i 2 oraz § 14 Regulaminu Giełdy, Zarząd Giełdy postanawia dopuścić do obrotu giełdowego na rynku równoległym:
1) następujące akcje zwykłe na okaziciela spółki BIG CHEESE STUDIO S.A., o wartości nominalnej 0,10 zł (dziesięć groszy) każda:
a) 4.000.000 (cztery miliony) akcji serii A,
b) 135.000 (sto trzydzieści pięć tysięcy) akcji serii B, z zastrzeżeniem ust. 2;
2) 135.000 (sto trzydzieści pięć tysięcy) praw do akcji zwykłych na okaziciela serii B spółki BIG CHEESE STUDIO S.A., o wartości nominalnej 0,10 zł (dziesięć groszy) każda.
2. Dopuszczenie do obrotu giełdowego akcji serii B, o których mowa w ust. 1 pkt 1) lit. b), następuje pod warunkiem zarejestrowania podwyższenia kapitału zakładowego spółki BIG CHEESE STUDIO S.A. w wyniku emisji tych akcji.
§ 2
Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.
kom amp/
