Iron Wolf Studio wkracza na NewConnect z bogatym portfolio gier | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
08 gru 2021, 11:41

Iron Wolf Studio wkracza na NewConnect z bogatym portfolio gier

16 grudnia 2021 r. deweloper gier wideo Iron Wolf Studio S.A. wejdzie na rynek NewConnect na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Z okazji debiutu przedstawiciele spółki przedstawiają graczom i inwestorom najświeższe informacje na temat tworzonych tytułów oraz zapraszają na czat inwestorski 15 grudnia o godz. 10.00 do portalu strefainwestorow.pl.

Do obrotu na rynku alternatywnym NewConnect trafi 1,46 mln walorów Iron Wolf Studio S.A. w cenie 16 zł za akcję. Daje to łączną kapitalizację spółki na poziomie 23,4 mln zł. Deweloper obecnie pracuje nad kilkoma projektami i zapowiada, że w 2022 r. osiągnie kilka kamieni milowych ich rozwoju.

- Podczas październikowego Steam Next Festival pokazaliśmy graczom demo gry Destroyer - The U-Boat Hunter, realistycznego symulatora niszczyciela z czasów II wojny światowej. Tytuł spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem i obecnie pracujemy nad stworzeniem generatora misji, który zapewni niezliczoną ilość możliwych sytuacji podczas walk pomiędzy eskortą alianckich konwojów a wilczymi stadami u-bootów. Gra zyska dzięki temu olbrzymią regrywalność i zapewni graczom dodatkowe godziny rozrywki. Ponadto, mamy do przekazania bardzo dobre informacje dotyczące wydania Destroyera, ale o ich szczegółach opowiem podczas debiutu Spółki na NewConnect 16 grudnia - mówi Bartosz Pluta, prezes zarządu Iron Wolf Studio S.A.

Spółka pracuje też nad inną grą osadzoną podczas II wojny światowej. Sherman Commander jest obecnie w fazie prototypu, a zespół balansuje rozgrywkę i parametry związane z walką piechoty i jednostek pancernych w terenie miejskim.

- Oprócz realistycznych odwzorowań walk na morzu czy w mieście pracujemy nad projektem bardziej skupionym na casualowej rozgrywce, z domieszką humoru a’la Duke Nukem. Destroyer czy Sherman Commander porównałbym do “Szeregowca Ryana”, natomiast Nazi Busters to swoiste “Bękarty Wojny” w świecie retro FPS. Oprócz klasycznego shootera, gracze będą strzelać z działka do Messerschmitów, odpalać torpedy okrętu podwodnego, a ostatecznie zmienią bieg wojny wykradając Enigmę. Demo gry będzie gotowe na Steam Festival w lutym i szykuje jazdę bez trzymanki. - opowiada Pluta. - Zapraszam na nasz debiut na parkiecie, przygotowaliśmy jeszcze wiele niespodzianek zarówno dla inwestorów, jak i graczy - dodaje.

Zapraszamy na debiut spółki na rynku NewConnect 16 grudnia 2021 r. Dzień wcześniej - 15 grudnia 2021 r. o godz. 10.00 odbędzie się czat inwestorski z przedstawicielami spółki w serwisie strefainwestorow.pl

O spółce Iron Wolf Studio:

Iron Wolf Studio powstało w wyniku połączenia Iron Wolf Studio i Inimages. Obydwie firmy stworzyły U-BOOT the Board Game - unikalne połączenie symulatora U-boota i gry planszowej z pięknymi komponentami fizycznymi. Projekt okazał się sukcesem, a studio postanowiło wykorzystać swoje doświadczenie w symulacjach morskich z II wojny światowej i zająć się produkcją pełnowartościowych symulatorów komputerowych - Destroyer: The U-boat Hunter będzie ich pierwszym tytułem. Studio pracuje również nad grami Sherman Commander oraz Nazi Busters.

Źródło: Spółka

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości