Atal przejmuje inwestycję w Piotrkowie Trybunalskim na 141 lokali | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
23 gru 2021, 10:29

Atal przejmuje inwestycję w Piotrkowie Trybunalskim na 141 lokali

Atal przejmuje inwestycję w Piotrkowie Trybunalskim, w ramach której powstanie 140 mieszkań oraz 1 lokal usługowy - podała spółka w komunikacie prasowym.

"Dotychczas nie planowaliśmy powiększania naszej oferty o kolejne miasta, ale gdy pojawiła się możliwość przejęcia inwestycji od lokalnego, rzetelnego dewelopera, postawiliśmy z niej skorzystać. Projekt zakłada wysokiej jakości rozwiązania techniczne i energooszczędną technologię, co zwróciło naszą uwagę. Również lokalizacja była dla nas ważnym argumentem. Część mieszkań została zarezerwowana jeszcze przed tym jak zaangażowaliśmy się w ten projekt" - poinformowała w komunikacie prasowym Angelika Kliś, członek zarządu Atalu.

Budowa w Piotrkowie Trybunalskim ma ruszyć "wkrótce", a orientacyjne daty planowanego rozpoczęcia sprzedaży oraz przekazania do użytkowania zostaną podane w późniejszym terminie.

Piotrków Trybunalski jest 10 miejscowością, w której działa Atal. Strategią grupy pozostaje koncentrowanie się na siedmiu największych aglomeracjach w Polsce - Aglomeracja Śląska (Katowice, Gliwice), Kraków, Łódź (Piotrków Trybunalski), Poznań, Trójmiasto (Gdańsk, Gdynia), Warszawa i Wrocław.

(PAP Biznes), #1AT

sar/ asa/

Zobacz także: Atal SA - notowania, wyniki finansowe, dywidendy, wskaźniki, akcjonariat

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości