Rafał Brzoska zrezygnował z negocjacji ws. objęcia akcji Medicalgorithmics | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
20 sty 2022, 19:03

Rafał Brzoska zrezygnował z negocjacji ws. objęcia akcji Medicalgorithmics

Rafał Brzoska, który wcześniej złożył wstępną, niewiążącą ofertę objęcia akcji Medicalgorithmics, odstąpił od dalszych negocjacji w sprawie tej transakcji - poinformowała spółka w komunikacie

"Jak wynika z otrzymanego przez spółkę pisma inwestor uznał, że warunki biznesowe transakcji, jak również obecny moment cyklu gospodarczego oraz zwiększona zmienność rynków finansowych nie dostarczają wystarczających powodów co do kontynuacji negocjacji nad przeprowadzeniem potencjalnej transakcji. W konsekwencji negocjacje dotyczące objęcia akcji spółki zostały zakończone" - napisano w komunikacie.

"Zarząd kontynuuje proces przeglądu opcji strategicznych oraz działania optymalizacyjne w tym nakierowane na rozwój sprzedaży" - dodano.

W październiku 2021 roku spółka informowała, że Rafał Brzoska złożył wstępną, niewiążącą ofertę objęcia akcji spółki w podwyższonym kapitale zakładowym.

Niewiążąca oferta dotyczyła przeprowadzenia transakcji objęcia nowych akcji uprawniających do 50 proc. głosów na WZ spółki, bezpośrednio przez inwestora lub za pośrednictwem wskazanego przez niego podmiotu.

(PAP Biznes), #MDG

seb/ mfm/

Zobacz także: Medicalgorithmics SA - notowania, wyniki finansowe, dywidendy, wskaźniki, akcjonariat

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości