Simteract z kolejną dużą aktualizacją do Train Life: A Railway Simulator | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
26 sty 2022, 10:04

Simteract z kolejną dużą aktualizacją do Train Life: A Railway Simulator

Simteract, developer gier na PC i konsole, już dzisiaj wprowadzi drugą dużą aktualizację do Train Life: A Railway Simulator. Gra zostanie wzbogacona między innymi o nowy region oraz kolejne scenariusze.

Największym z elementów nadchodzącej aktualizacji będzie dodanie regionu Europy Środkowo-Wschodniej. Dzięki temu, w grze Simteract pojawią się dobrze znane stacje Polski i Czech. Poza nowymi trasami, gracze Train Life: A Railway Simulator zobaczą ulepszony system centrum serwisowego, nowe scenariusze, a dodatkowo do użytku zostanie oddana elektryczna lokomotywa Lechner-Koch DP2500.

- Zmiany, które przeprowadzamy w zakresie systemów, m.in. centrum serwisowego, wynikają w dużej mierze z feedbacku, który dostaliśmy od graczy. Pracujemy nad tym, aby nasza gra była jak najlepsza, a dzięki sugestiom społeczności Steam, możemy sprawić, że gra Train Life: a Railway Simulator będzie jeszcze bardziej czytelna i intuicyjna dla gracza - kończy Marcin Jaśkiewicz.

Zgodnie ze zaktualizowaną w grudniu przez Simteract i NACON roadmapą, Train Life: A Railway Simulator ma pozostać w Early Access 6-10 miesięcy. W najbliższych miesiącach, czyli jeszcze przed premierą, zostaną dodane m.in. terytorium Alp, zmienne warunki pogodowe, nowe rozwiązania w zakresie załadunku i rozładunku pociągów czy jeszcze więcej wydarzeń nadających dynamikę rozgrywce. 

- Jest to już drugi duży update, gdyż w listopadzie do Train Life: a Railway Simulator dodaliśmy obszar Beneluksu. Mimo formuły Early Access, mamy bardzo dobre recenzje, na ten moment ponad 80% opinii jest pozytywnych, a wokół gry tworzy się zaangażowana społeczność - mówi Marcin Jaśkiewicz, prezes Simteract. - Wielu graczy, którzy zainteresowali się Train Life, przebiło barierę stu godzin, a rekordy czasu spędzonego przy naszym tytule sięgają nawet dwustu. Kolejne uaktualnienia jeszcze podwyższą jakość gry oraz powiększą wirtualny świat, czym zdecydowanie wydłużą jej grywalność. 

W produkcję możemy obecnie zagrać na platformach PC (Steam, Epic Store) a w przyszłości gra będzie dostępna także na konsolach. Nad każdym z portów wewnętrznie pracuje zespół Simteract.

O spółce Simteract:

Simteract to spółka gamingowa z backgroundem softwarehouse’owym, od lutego 2021 notowana na NewConnect. Firma ma doświadczenie zarówno w branży gier wideo jak i w tworzeniu oprogramowania profesjonalnych symulatorów. Simteract jest autorem m.in. Traffic AI – Inteligentnego Systemu Ruchu Drogowego czy City Generator, który pozwala generować miasta w 3D na podstawie otwartych danych dostępnych w internecie.

Źródło: Spółka, #SMT

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości