Przetrwaj w amazońskiej dżungli – gra Green Hell VR: Quest Edition jest już dostępna w Oculus Store | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
11 kwi 2022, 10:38

Przetrwaj w amazońskiej dżungli – gra Green Hell VR: Quest Edition jest już dostępna w Oculus Store

Gra Green Hell VR w edycji na platformę Oculus Quest 2 jest już dostępna w sklepie Oculus. Ta produkcja, stworzona przez Incuvo Games, jest najbardziej kompleksowym i autentycznym tytułem z gatunku survival w technologii VR. Green Hell VR sprawi, że gracze przekroczą swoje granice, stając przed sprawdzianem zarówno swoich umiejętności, jak i odwagi – w doświadczeniu, jakiego nie dostarczyła wcześniej żadna inna gra stworzona dla wirtualnej rzeczywistości.

 

„Green Hell VR ustanawia nowe standardy dla gier w technologii wirtualnej rzeczywistości na wielu różnych poziomach. Udało nam się przenieść na Meta Quest duży otwarty świat, co pozwoli graczom poczuć się, jakby wylądowali w samym środku amazońskiego lasu. To niezwykle immersyjne doświadczenie z gatunku survival z oszałamiającą stroną wizualną pozwoli graczom zobaczyć dżunglę z zupełnie nowej strony. Jestem dumny z naszego zespołu oraz wysiłku, jaki podjął, by dostarczyć wysokiej jakości rozgrywki, i nie mogę się doczekać możliwości przekonania się, jak zostanie odebrane Green Hell VR” – powiedział Andrzej Wychowaniec, CEO Incuvo. – „Mam nadzieję, że to doświadczenie zwiększy świadomość tego, jak wspaniałe i ważne są nasze naturalne lasy deszczowe w tych odbiorcach, którzy nie mieli okazji odwiedzić jednego z nich”.

Wersja Steam VR gry pojawi się na rynku niedługo po edycji Oculus, w maju. Obie wersje dostarczają tego samego doświadczenia walki o przetrwanie w dżungli Amazonii oraz unikalnych mechanik, jednak różnią się jeżeli chodzi o podejście od strony technologicznej, zakres rozgrywki i optymizację dla danej platformy.

Green Hell VR oferuje niezwykle immersyjne doświadczenie typu survival, dając graczom możliwość ujrzenia dżungli takiej, jakiej nie widzieli jej nigdy wcześniej. Będą mogli rzucić się w autentyczną walkę o przetrwanie, stworzoną od podstaw dla technologii VR z ponad 60 różnymi mechanikami rozgrywki, które mają za zadanie przenieść użytkownika głęboko w zachwycający wizualnie i tętniący życiem amazoński las deszczowy. Kampania zapewnia rozrywkę na około 20 godzin, a tryb survival pozwala na spędzenie w grze dowolnej ilości czasu na eksploracji, tworzeniu przedmiotów, ulepszaniu ekwipunku oraz budowania prawdziwego obozu ze wszystkimi zasobami niezbędnymi do przetrwania oraz usprawnieniami, jakich tylko zapragniesz.

Green Hell VR: Quest Edition można już kupić w sklepie Oculus w cenie 29,99 USD. Wersja Steam VR zostanie wydana w maju.

W celu uzyskania dalszych informacji o Green Hell VR, zapraszamy do odwiedzania strony, dołączenia do konwersacji na Discordzie, oraz śledzenia profili Twitter, Instagram, Facebook oraz Tik Tok.

O spółce Incuvo:

Incuvo S.A., założone w 2012 roku, to mieszczące się w Katowicach studio, zatrudniające około 50 osób. Incuvo jest obecnie jednym z czołowych deweloperów VR w Polsce, a pracując dla Bloober Team S.A. nad adaptacjami VR ich horrorów zyskało międzynarodową rozpoznawalność. Od 2021 roku Incuvo S.A. jest spółką notowaną na rynku New Connect, a w grudniu 2021 dołączyło do PCF Group S.A. Incuvo stawia sobie za cel osiągnięcie pozycji jednego z kluczowych deweloperów na rosnącym globalnym rynku gier VR.

Źródło: Spółka, #IVO

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości