Hydra Games z nową Radą Nadzorczą | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
21 kwi 2022, 09:13

Hydra Games z nową Radą Nadzorczą

Do Rady Nadzorczej Hydra Games S.A notowanej na alternatywnym rynku NewConnect, dołączyły trzy nowe osoby związane z branżą GameDev.

Rada Nadzorcza spółki Hydra Games, warszawskiego producenta gier wideo na komputery osobiste oraz konsole, powiększyła się o trzech nowych członków. Są nimi prawnicy z wieloletnim doświadczeniem w branży gier – dr Marek Porzeżyński, Piotr Kurkowski oraz Ignacy Kurkowski.

– Cieszymy się, że do Rady Nadzorczej Hydra Games dołączyły osoby bezpośrednio związane z rozwojem rynku gier w Polsce. To duże wzmocnienie dla spółki. Każdy z nowych członków Rady Nadzorczej jest doświadczonym menadżerem, od kilkunastu lat profesjonalnie związanym z branżą GameDev. Wierzymy, że ich doświadczenie przełoży się na rozwój firmy – mówi Kamil Kurkowski, prezes Hydra Games.

Spółka aktualnie pracuje nad wydaniem dwóch tytułów – „The Last Breath” - horror psychologiczny oraz strategiczna gra typu Tower Defence - “A.I.D. – Artificial Intelligence Defence”. Premiera obu produkcji planowana jest na drugą połowę 2022 r.

–Dostrzegam duży potencjał w tytułach nad którymi obecnie pracuje spółka oraz zaangażowanym w ich produkcję zespole. Cieszę się, że będę miał okazję wspierać rozwój Hydra Games – dodaje dr Marek Porzeżyński, członek Rady Nadzorczej Hydra Games.

* Piotr Kurkowski i Ignacy Kurkowski nie są spokrewnieni z Kamilem Kurkowskim, prezesem Hydra Games.

dr Marek Porzeżyński - doktor nauk prawnych, specjalista w zakresie prawa własności intelektualnej
i prawa nowych technologii w tym prawa gier komputerowych, prywatności i cyberbezpieczeństwa. Pan Marek Porzeżyński posiada tytuł Radcy Prawnego, doświadczenie zdobywał w największych polskich i międzynarodowych kancelariach prawnych a także w działach prawnych spółek na stanowiskach managerskich. Obecnie pełni także funkcję adiunkta na Wydziale Administracji i Nauk Społecznych Politechniki Warszawskiej i na Uczelni Łazarskiego. Członek Grupy Roboczej ds. Cyberbezpieczeństwa przy Ministrze Cyfryzacji.

Piotr Kurkowski - z wykształcenia prawnik - adwokat. Związany z branżą gamingową od ponad 5 lat m.in. poprzez pracę jako playtester przy produktach Games Workshop. Prezes spółki Fallen Leaf S.A specjalizującej się w wysokiej jakości grach z segmentu premium. Główny game designer w spółce Unseen Silence S.A - twórca gry Terror : Endless Night i pomysłodawca gry Ultra Mega Cats.

Ignacy Kurkowski – z wykształcenia prawnik- adwokat, specjalista z zakresu spółek kapitałowych. Z branżą GameDev związany od lat, głównie jako inwestor giełdowy. Współtwórca spółki akcyjnej Unseen Silence której jest Prezesem Zarządu, oraz Fallen Leaf S.A. której doradza w procesach prawno-inwestycyjnych.

Źródło: Spółka, #HYD

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości