JR HOLDING spotka się z inwestorami w Zakopanem | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
18 maj 2022, 10:30

JR HOLDING spotka się z inwestorami w Zakopanem

Już 27 maja w Zakopanem każdy inwestor będzie mógł osobiście spotkać się i porozmawiać z Zarządem JR HOLDING ASI S.A. Największa na NewConnect firma inwestycyjna bierze udział w tegorocznej edycji konferencji inwestorskiej WallStreet, a jej założyciel, największy akcjonariusz i Prezes – January Ciszewski – będzie gościem specjalnym konferencji.

Po dwóch latach pandemicznej przerwy największa w Polsce konferencja inwestorska – WallStreet – wraca do „realu” i odbędzie się tym razem w Zakopanem. Podczas konferencji JR HOLDING zaprezentuje swój model inwestycyjny oraz szereg realizowanych projektów, punktem kulminacyjnym będzie sobotnia rozmowa z Januarym Ciszewskim – gościem specjalnym konferencji. W piątek i w sobotę uczestnicy spotkania będą mogli spotkać i porozmawiać z zarządem JR HOLDING na stoisku spółki – swoją dostępność zadeklarowali zarówno January Ciszewski jak i Artur Jedynak – Wiceprezes JRH. Na odwiedzających stoisko holdingu będzie czekać również możliwość wylosowania indywidualnego spotkania z Januarym Ciszewskim.

- Staramy się często organizować spotkania online z inwestorami i zawsze uczestnicy mają sporo ciekawych pytań – praktycznie nigdy nie ma czasowej możliwości odpowiedzieć na wszystkie. Postanowiliśmy więc tym razem spotkać się osobiście i przez całą konferencję być do dyspozycji uczestników i gości WallStreet. Zakładam, że uczestniczyć będą też osoby krytyczne wobec nas, będzie to więc okazja aby przedstawić nasz punkt widzenia. Myślę, że interesujących kwestii do omówienia nie zabraknie, tym bardziej że cały czas dołączamy nowe spółki do naszego portfela, a także kilka dni temu złożyliśmy prospekt w celu przeniesienia notowań na rynek główny GPW, co będzie dla nas trampoliną dalszego rozwoju – deklaruje January Ciszewski.

Firma inwestycyjna przygotowała też dodatkowe atrakcje dla inwestorów we współpracy ze swoimi spółkami portfelowymi. Przewidziano prezentację jazdy pojazdu Triggo oraz pokaz lotów dronem przemysłowym Prometheus o długości ponad 2 m. Na stoisku JR HOLDING będzie można zobaczyć również model satelity produkowanego przez SatRev. W czasie całej konferencji na stoisku JR HOLDING spotkać będzie można również zarządy i przedstawicieli spółek portfelowych JRH takich jak: SatRev, Saule, Motivizer, Flexee, Triggo, Femion, Prometheus, Ekipa Holding oraz The Batteries. Na stoisku spółki będzie też można ugasić pragnienie napojami Ekipy. Spółki zaprezentują także materiały wideo skierowane do inwestorów.

- Chcemy spotkać się z inwestorami i pokazać JR HOLDING jako firmę inwestycyjną, która lokuje środki w spółki z branż przyszłości. Dlatego nasze stoisko przez całą konferencję będzie stwarzać okazję do poznania nie tylko JRH, ale także naszych spółek portfelowych. Będzie można zobaczyć, a nawet dotknąć ich biznesów oraz porozmawiać z założycielami i zarządami tych firm. Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko oraz spotkanie ze spółką w sobotę o 18:00 – dodał Artur Jedynak, Wiceprezes JR HOLDING.

JR HOLDING został również przez organizatorów nominowany do nagrody „Heros Rynku Kapitałowego” za najlepsze relacje inwestorskie w gronie spółek nie wchodzących w skład indeksów oraz spółek z NewConnect. W konkursie inwestorzy mogą głosować też na spółki dywidendowe, dziennikarzy ekonomicznych, analityków, blogerów i edukatorów giełdowych oraz popularyzatorów oszczędzania. Głosowanie trwa jeszcze tylko do 18 maja – głos można oddać do północy na stronie Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych. Rozdanie nagród odbędzie się podczas gali w Zakopanem. JR HOLDING jest partnerem strategicznym konferencji WallStreet 2022.

O spółce JR HOLDING ASI:

JR HOLDING ASI S.A. to notowana od 2012 r. na rynku NewConnect firma inwestycyjna, koncentrująca się na zaangażowaniu w firmy z branż przyszłości m.in cyfrowego biznesu, AI, odnawialnych źródeł energii, gier komputerowych, medycznej, biotechnologicznej i nowoczesnych mediów. Obecnie posiada w portfelu ponad 40 inwestycji, w tym: Columbus Energy, Saule, SatRev, Ekipa Holding. W bieżącym roku zamierza rozwijać portfel zwiększając jego dywersyfikację, inwestując w najbardziej perspektywiczne przedsięwzięcia oraz spółki zagraniczne i globalne, uruchamiając nowe projekty inwestycyjne oraz zadebiutować na głównym rynku GPW.

Źródło: Spółka, #JRH

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości