Spółka IGS powołała Andrzeja Ostrowskiego na stanowisko prokurenta | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
26 maj 2022, 09:41

Spółka IGS powołała Andrzeja Ostrowskiego na stanowisko prokurenta

Notowana na NewConnect firma IGS S.A., z branży e-sportu i gamingu, powołała Andrzeja Ostrowskiego na stanowisko prokurenta. Jest to pierwsza osoba mocno związana z przemysłem zbrojeniowym i bezpieczeństwem kraju, która dołączyła do spółki.

– Powołanie Andrzej Ostrowskiego to pierwszy krok w celu umocnienia pozycji spółki i uwiarygodnienia jej nowego kierunku rozwoju. Jest to menadżer z długoletnim doświadczeniem w sferze obronności, handlu zagranicznego oraz szeroko rozumianego bezpieczeństwa kraju. Może pochwalić się realizacją kontraktu zakupu samolotów wielozadaniowych F-16 dla Sił Zbrojnych RP w latach 2002-2003. Posiada także doświadczenie w zakresie instruktarzu strzeleckiego. Liczę, że jego kompetencje, wiedza oraz zdobyte dotychczas kontakty pomogą spółce w osiągnięciu sukcesu. – powiedział Piotr Międlar, prezes IGS S.A.

Andrzej Ostrowski posiada uprawnienia państwowe instruktora strzelectwa po kursie byłych Żołnierzy Wojskowej Jednostki Specjalnej JW 2305 GROM oraz w obrocie specjalnym. Był koordynatorem pierwszego pokazu karabinu snajperskiego III generacji ze swobodnie pływającą lufą dla Wojsk Specjalnych RP w Jednostce Wojskowej Komandosów w Lublińcu w standardzie kalibru Paktu Północnoatlantyckiego NATO i szkolenia w Polsce dla Wydziału Antyterrorystycznego Policji.
Były doradca ds. kontaktów z rządem i parlamentem dla Prezesa Polskiej Izby Producentów na Rzecz Obronności Kraju zrzeszającej producentów polskiego sektora zbrojeniowego. Założyciel firmy Ostrowski Arms.

O spółce Intelligent Gaming Solutions:

Intelligent Gaming Solutions S.A. (IGS) dotychczas prowadził działalność jako transformacyjny dostawca usług e-sportowych i gier. Model biznesowy Spółki opierał się na koncepcjach cross sellingu między platformami, które są licencjonowane przez jej globalnych partnerów. IGS prowadziło działanie związane z włączeniem innych popularnych kategorii produktów, takich jak NFT, gry i skórki mobilne, loterie sportowe.

Źródło: Spółka, #IGS

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości