All in! Games podpisało umowę o współpracy z Krakowskim Parkiem Technologicznym | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
30 cze 2022, 12:07

All in! Games podpisało umowę o współpracy z Krakowskim Parkiem Technologicznym

Notowany na głównym rynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, producent i wydawca gier wideo All in! Games podpisał umowę o współpracy z Krakowskim Parkiem Technologicznym. W ramach realizowanych działań spółka będzie pełniła rolę mentora i partnera biznesowego w programie akceleracyjnym.

– Zbudowaliśmy duże doświadczenie jako wydawca i producent gier, a teraz zamierzamy się tą wiedzą dzielić. Kooperacja z Krakowskim Parkiem Technologicznym pozwoli nam rozwinąć nowe kompetencje w zakresie rozwoju młodych biznesów, będziemy mieli dostęp do nowych specjalistów, a także będziemy mogli obserwować, jak na naszych oczach tworzą się nowatorskie rozwiązania – mówi Marcin Kawa, prezes All in! Games. – Akceleracja projektów to bardzo ważny proces rozwoju każdej spółki, wewnątrz grupy All in! Games właśnie przez wewnętrzne inkubowanie zespołu zbudowaliśmy profesjonalne studio Ironbird Creations, które pracuje nad nową grą projekt Raise, a także ma za sobą wydane Red Wings: American Aces – dodaje Marcin Kawa.

Współpraca z Krakowskim Parkiem Technologicznym będzie trwała do końca października 2023 roku. Przez ten czas All in! Games będzie pełniło funkcję mentora i partnera biznesowego dla zespołów, które zapiszą się do programu akceleracyjnego. All in! Games będzie odpowiedzialne także za wybór firm, które dostaną się do programu. Po zakończonym okresie akceleracji spółka będzie mogła pracować z wybranymi zespołami.

– Jest to nowatorski i ciekawy program, na którym mogą skorzystać wszystkie zainteresowane strony. Będziemy doradzać młodym zespołom deweloperskim, które mają pomysł i chcą go realizować. Co ważne, będziemy angażować się w te projekty, pozwoli to zweryfikować założenia deweloperów i zespołów na realnym rynku, bazując na naszym doświadczeniu zdobytym przez lata naszej działalności. – mówi Alessandro Bovenzi, Business Relations Developer w All in! Games.

Niedawno All in! Games, i Naraven Games, szwajcarski zespół deweloperski kierowany przez kobiety, zapowiedział swój pierwszy wspólny tytuł - Backfirewall_. Gra trafi na platformy PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S oraz Nintendo Switch. Premiera zaplanowana jest jeszcze na 2022 roku.

O All in! Games

All in! Games to wydawca gier komputerowych z siedzibą w Krakowie, działający w branży gamingowej od 2018 roku. Firma wydaje i tworzy wyjątkowe gry na komputery osobiste i konsole. All in! Games jest wydawcą takich tytułów jak Chernobylite (The Farm 51), Ghostrunner (One More Level), Tools Up! (The Knights of Unity), Paradise Lost (PolyAmorous) i wielu więcej. 

O Krakowskim Parku Technologicznym:

Krakowski Park Technologiczny to najbardziej kompletny one-stop-shop dla biznesu w Polsce. Dysponujemy pełną paletą narzędzi, dzięki którym nasi klienci mogą rozwijać się lepiej i szybciej. Zbudowany przez nas ekosystem liczy około 350 przedsiębiorstw, którym dzień po dniu pomagamy budować jak najlepsze warunki dla rozwoju ich firm i wzrostu sprzedaży. Nie udajemy, że prowadzimy firmy za naszych klientów. My tylko pomagamy im tam, gdzie potencjał wzrostu jest największy.

Źródło: Spółka, #ALG

Zobacz także: All in! Games SA - notowania, wyniki finansowe, dywidendy, wskaźniki, akcjonariat

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości