Magdalena Belter dołączyła do Rady Nadzorczej Eco5tech | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
05 lip 2022, 12:05

Magdalena Belter dołączyła do Rady Nadzorczej Eco5tech

Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Eco5tech SA, spółki notowanej na rynku NewConnect, zajmującej się projektowaniem i nadzorami w sektorze budownictwa i implementacją projektowo-wykonawczą innowacyjnych rozwiązań w zakresie Property Technology, powołało Magdalenę Belter do Rady Nadzorczej Spółki. Balter jest doświadczonym specjalistą w obsłudze prawnej polskich i zagranicznych spółek związanych z branżą budowlaną.

Magdalena Balter podczas swojej dotychczasowej 15-letniej kariery zawodowej wspierała zarówno podmioty prywatne jaki i państwowe takie jak Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad czy Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Bydgoszczy.

„Powołanie Pani Magdaleny Belter w skład Rady Nadzorczej Eco5tech wzmocni dodatkowo kompetencje tego organu. Pani Magdalena jest niezwykle doświadczonym ekspertem w zakresie obsługi prawnej spółek z naszej branży. Biorąc pod uwagę liczbę prowadzonych przez nas projektów oraz planów rozwoju, dotychczasowe doświadczenie pani Belter będzie kluczowym wsparciem dla Eco5tech” – mówi Alicja Gackowska, Prezes Zarządu Eco5Tech.

Obecnie Eco5tech realizuje kilkadziesiąt projektów o łącznej wartości 41 mln zł brutto.

Eco5tech w pierwszym kwartale bieżącego roku wypracowało 1,2 mln zł przychodów ze sprzedaży. W okresie tym zysk netto Spółki wyniósł blisko 620 tys. zł i był wyższy o 440% w porównaniu do pierwszego kwartału 2021 roku.

O spółce Eco5tech:

Eco5tech SA, spółka zajmująca się projektowaniem w sektorze budownictwa i implementacją projektowo-wykonawczą innowacyjnych rozwiązań w zakresie PropTechu („Property Technology”). Do projektowania w sektorze budownictwa podchodzi w niekonwencjonalny sposób wdrażając do dotychczas tradycyjnego modelu projektowego innowacyjne rozwiązania.

Misją Eco5tech jest świadczenie profesjonalnych usług w zakresie innowacyjnego budownictwa. Spółka realizuje projekty w niekonwencjonalny sposób, wyprzedzając aktualnie obowiązujące standardy. Zastosowana innowacyjność wpływa przede wszystkim na ekologię i ochronę środowiska.

Zespół Eco5tech tworzą kreatywni ludzie z wieloletnim doświadczeniem w branży, dzięki czemu Spółka skutecznie realizuje zlecenia o różnym poziomie skomplikowania. Stosowane przez Eco5tech innowacyjne rozwiązania pozwalają wychodzić naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Eco5tech została założona w 2010 r. Siedziba Spółki znajduje się w Warszawie.

Źródło: Spółka, #ECT

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości