Demolish Games zapowiada demo gry Demolish & Build 3 | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
18 lip 2022, 10:19

Demolish Games zapowiada demo gry Demolish & Build 3

Demolish Games, producent i wydawca gier z gatunku symulatorów z grupy kapitałowej Ultimate Games, zaprezentował kartę Steam Demolish & Build 3: Excavator Playground. Już 19 sierpnia gracze będą mogli spróbować swoich sił za sterami koparki w wersji demonstracyjnej flagowego projektu spółki – Demolish & Build 3. Twórcy zaprezentowali również nowy trailer swojej produkcji. Premiera pełnej wersji zaplanowana jest na pierwszą połowę 2023 r. Warszawskie studio jeszcze w tym roku planuje zadebiutować na rynku NewConnect.

- Demolish & Build 3: Excavator Playground jest demem technologicznym przedstawiającym nowy system zniszczeń i poruszania się pojazdami budowlanymi. Gracz steruje w nim koparką wyburzeniową wyposażoną w nożyce do cięcia betonu, a do swojej dyspozycji ma "plac zabaw", w którym może np. zniszczyć drewnianą szopę, betonowy parking oraz pokonać różnego rodzaju tory przeszkód – od zwykłej trasy na placu po platformy, na które musi się wspinać - mówi Paweł Dywelski, CEO Demolish Games. - Już dziś zachęcam do zapisywania się na wishlistę Demolish & Build 3 na Steam, a już 19 sierpnia zaprezentujemy wersję demo naszego flagowego tytułu. Dajemy graczom również możliwość zaangażowania się w tworzenie tej gry poprzez wymianę doświadczeń na naszym kanale Discord. Zależy nam na bezpośrednim feedbacku, ponieważ dzięki niemu będziemy mogli szczegółowo dopracować pełną wersję naszej gry - dodaje Paweł Dywelski.

Demolish & Build 3: Excavator Playground to demo nadchodzącej gry Demolish & Build 3, pozwalające zapoznać się z fizyką jazdy nowoczesnej koparki oraz tajnikami prac wyburzeniowych. W wersji demonstracyjnej gracz będzie miał możliwość przejechania się po niewielkim torze testowym dokonując paru zniszczeń za sterami koparki wyposażonej w nożyce do cięcia betonu. Sterowanie pojazdem będzie niezwykle realistyczne, ponieważ zostało oparte na działaniu prawdziwych koparek, a projektanci gry starali się równie wiernie odwzorować funkcjonowanie napędu gąsienicowego. „Pełna obsługa kontrolera” polega na tym, że gra może być w całości obsługiwana przez kontroler (gamepad) bez konieczności używania myszki i klawiatury. Ponadto w świecie zaprezentowanym w grze pojawią się rampy najazdowe, konstrukcje betonowe, które można zburzyć. Warto dodać, że obiekty będą ulegały pełnemu zniszczeniu. W trakcie rozgrywki można dowolnie korzystać z widoku z perspektywy pierwszej (FPP) i trzeciej osoby (TPP). Gra będzie dostępna w 8 wersjach językowych.

W Demolish & Build 3 gracz wcieli się w rolę właściciela firmy budowlanej i będzie, m.in.: przyjmować i wykonywać zlecenia na wyburzenia, zatrudniać personel, obsługiwać maszyny budowlane oraz kupować posiadłości. W grze pojawią się nowe systemy zniszczeń oraz konstrukcje budynków, a także różnego rodzaju zagrożenia - w trakcie wyburzania nieostrożny gracz może zostać zraniony spadającą cegłą, porażony prądem czy poparzony w wywołanym przez nieuwagę pożarze. Premiera pełnej wersji Demolish & Build 3 planowana jest na pierwszą połowę 2023 r. Demolish Games jest wydawcą oraz producentem tego tytułu. Gra będzie dostępna na komputerach stacjonarnych oraz najpopularniejszych konsolach.

Spółka planuje dołączyć do rynku NewConnect w drugiej połowie 2022 roku.

Źródło: Spółka, #DEMOLISH GAMES

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości