Stoprocent ponownie na rynku. Trwa emisja akcji spółki | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
18 lip 2022, 12:16

Stoprocent ponownie na rynku. Trwa emisja akcji spółki

Na rynek polskiej odzieży streetwear wraca marka Stoprocent. Za jej reaktywację oprócz samego dyrektora kreatywnego jest odpowiedzialny nowy zespół, na którego czele stoi Adam Romanowski i Maciej Grad, są oni odpowiedzialni za stworzenie nowego modelu biznesowego.

- Marka wraca do legendarnej jakości i z nowym sklepem internetowym, który oprócz klasycznej dostępności ubrań będzie umożliwiał zakup limitowanych dropów. Stoprocent to wciąż muzyka, sport i ulica – mówi nowy szef marketingu. Firma zapowiada rozwój zespołu, nowy kanał youtube, a także  nowy sklep stacjonarny. W rozmowach na kanale, które przeprowadza Winicjusz Bartków ogłoszono pierwsze współprace marki między innymi z Andrzejem Draganem czy Maciejem Kawulskim.

Stoprocent planuje rozpocząć ekspansję zagraniczną, która zacznie się od rynku niemieckiego. Marka otwiera się również na grupę nowych odbiorców, tj. 17-25 lat oraz planuje zwiększyć kolekcje ubrań dla kobiet. Pod koniec sierpnia ma ruszyć sklep internetowy. Spółka umożliwia fanom dołączenie do grupy inwestorskiej i wypuszcza emisję części swoich akcji dając możliwość współtworzenia brandu. Najważniejsze przywileje akcjonariuszy to między innymi: wypłacanie dywidendy, możliwość sprzedaży akcji, dostęp do limitowanych dropów oraz współdecydowanie w najważniejszych decyzjach biznesowych Stoprocent poprzez specjalnie przygotowaną przestrzeń komunikacyjną dla inwestorów. Marka w niespełna miesiąc w emisji akcji zebrała ponad połowę środków potrzebnych do reaktywacji w tej formie, jednak jak podkreśla zarząd firm - firma już wystartowała wiele miesięcy i posiada również swoje środki, które przeznaczane są głównie na zasoby ludzkie oraz projekty nowych kolekcji. 

Emisja akcji Stoprocent.

Źródło: Spółka, #STOPROCENT

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości