All in! Games wraz z Ironbird Creations ogłasza nowe IP podczas Gamescom Opening Night Live 2022 | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
24 sie 2022, 09:28

All in! Games wraz z Ironbird Creations ogłasza nowe IP podczas Gamescom Opening Night Live 2022

Notowany na głównym rynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, producent i wydawca gier wideo All in! Games, podczas Gamescom Opening Night Live, ogłosił najnowszy tytuł wydawniczy – Phantom Hellcat. To obecnie największa gra tworzona przez studio deweloperskie – Ironbird Creations, będące spółką zależną. Projekt jest dynamiczną grą action-adventure z widokiem z trzeciej osoby.

– Jednym z najważniejszych zadań w grupie kapitałowej All in! Games jest dla mnie stworzenie ekosystemu wspierającego tworzenie wybitnych produktów oraz powtarzalność tych sukcesów. Jedną ze składowych tego systemu jest ukierunkowany na jakość proces produkcyjno-wydawniczy, który jest stale ulepszany bazując na coraz to nowszych doświadczeniach Grupy. Najnowsze IP potwierdza skuteczność tego procesu i jest efektem wypracowanych dobrych standardów podczas prac nad takimi tytułami jak Ghostrunner, Chernobylite czy ogłoszony w tym roku Backfirewall_– mówi Marcin Kawa, CEO All in! Games. – Jest również świadectwem niesamowitego talentu i uporu całego zespołu developerskiego, a szczególnie Normana Lendy, Wojtka Laszczaka (obaj wcześniej One More Level oraz All in! Games), Alex Godlewskiej (wcześniej People Can Fly) oraz Łukasza Sienkiewicza (wcześniej Techland). Razem stworzyli coś wyjątkowego - bardzo niewielu deweloperów porywa się na tworzenie gier podobnych do Phantom Hellcat ze względu na skalę projektu oraz jego skomplikowanie – dodaje Marcin Kawa.

Phantom Hellcat to gra akcji z krwi i kości. Rollercoaster będący twistem w pełni trójwymiarowego systemu walki z widoczną postacią głównej bohaterki, w którym zakochali się gracze grając w Devil May Cry lub Bayonetta oraz części eksploracyjnej, dużo spokojniejszej, gdzie dynamiczna praca kamery miksuje pełne 3D z 2.5D, podobnie jak w kultowym hicie Nier: Automata.

– Tworzymy tytuł pełen akcji, według najlepszych standardów wewnętrznych, a także wyznaczników gatunku action-adventure. Od samego początku developmentu studio korzystało również z dorobku naszych wewnętrznych prac badawczo-rozwojowych, stąd mamy pewność, że tworzymy złożone mechaniki rozgrywki, które pozwalają graczowi na interakcję z grą w bardzo kreatywny sposób spełniając ich oczekiwania.– dodaje Marcin Kawa.

Phantom Hellcat będzie drugim tytułem stworzony przez Ironbird Creations.

– Ironbird Creations w DNA wpisaną ma pracę nad wysokiej jakości grami akcji. – mówi Norman Lenda, dyrektor kreatywny Ironbird Creations - Tęskniliśmy za erą gier akcji z prawdziwego zdarzenia i chcieliśmy ją odświeżyć. W dzisiejszych czasach co druga gra to souls-like lub rogue-lite i brakowało nam klasycznego DNA gier akcji. Phantom Hellcat przywróci te korzenie dodając jeszcze elementy dynamicznego platformingu oraz wielu innych mechanik, które powoli będziemy odsłaniać – dodaje Norman Lenda.

O  spółce All in! Games:

All in! Games to wydawca gier komputerowych z siedzibą w Krakowie, działający w branży gamingowej od 2018 roku. Firma wydaje i tworzy wyjątkowe gry na komputery osobiste i konsole. All in! Games jest wydawcą takich tytułów jak Chernobylite (The Farm 51), Ghostrunner (One More Level), Tools Up! (The Knights of Unity), Paradise Lost (PolyAmorous) i wielu więcej.

Źródło: Spółka, #ALG

Zobacz także: All in! Games SA - notowania, wyniki finansowe, dywidendy, wskaźniki, akcjonariat

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości