Znamy datę premiery Moonshine Inc. od Klabatera | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
24 sie 2022, 09:22

Znamy datę premiery Moonshine Inc. od Klabatera

Już 27 października najważniejszy tegoroczny tytuł Klabatera i zarazem kolejna autorska produkcja spółki – Moonshine Inc. – zadebiutuje na platformie Steam. Informacja o dacie premiery została ogłoszona podczas trwających w Kolonii targów Gamescom. Moonshine Inc. to strategiczna gra z gatunku tycoon z rozbudowaną warstwą ekonomiczną oraz Zaawansowanymi funkcjami craftingowymi. Gracze poznają od podstaw proces destylacji wysokoprocentowych alkoholi, zbudują własną destylarnię i nauczą się unikać czujnego oka władzy jednocześnie prowadząc szeroko zakrojoną operację sprzedaży nielegalnego alkoholu.

– Cieszymy się, że po 2 latach intensywnego developmentu Moonshine Inc. już 27 października nasza gra trafi na PC. Reakcje graczy są naprawdę obiecujące. Gra zgromadziła już blisko 30 tys. wishlist. Po prezentacji podczas targów Gamesom i eventu Future Games Show oraz recenzjom i zapowiedziom, liczymy na pozyskanie kolejnych 20-30 tys. wishlist do czasu premiery gry – mówi Robert Wesołowski, członek zarządu Klabater SA.

Obecnie Moonshine Inc. jest promowana w serwisie Steam, jako jedna z gier prezentowanych na Gamescom oraz na festiwalu Future Games. Targi w Kolonii to jedno z największych i najważniejszych corocznych wydarzeń branży gier. Po dwóch latach przerwy odbywa się w formie stacjonarnej i jest dla Spółki okazją do uruchomienia zasadniczej część kampanii promocyjnej gry, której finał zapowiedziany jest na 27 października br.

– Najbliższe tygodnie to czas wytężonej pracy dla zespołów marketingowych oraz developerskicj naszej Spółki. Po danych z pobrań demo widzimy, że największe rynki dla Moonshine Inc. To m.in. USA oraz Niemcy. Nie można zapomnieć, że w przypadku obu tych rynków tytuł wpisuje się też w narrację kulturową i trendy społeczne – mówi Robert Wesołowski, członek zarządu Klabater SA.

Docelowo w grze znajdzie się ponad 50 różnych składników i blisko 100 receptur do odkrycia i produkcji, z wykorzystaniem ponad 30 zróżnicowanych maszyn i urządzeń bimbrowniczych.

Sprawdź kartę Steam: https://store.steampowered.com/app/1066760/Moonshine_Inc/

O spółce Klabater :

Klabater to notowany na NewConnect polski wydawca i producent gier wideo z siedzibą w Warszawie. Spółka ma zdywersyfikowany model biznesowy oparty o trzy główne filary: wydawnictwo, studio deweloperskie oraz portowanie gier. Studio tworzy gry, które swoją fabułą opowiadają nieprzeciętne historie pozwalające na długą i kreatywną zabawę. Wśród wydanych produkcji znajdują się bestsellery, m.in nagrodzona Paszportem Polityki –We. The Revolution, oraz autorskie projekty – Heliborne i Crossroads Inn. Obecnie Klabater pracuje nad produkcją własnych gier Moonshine Inc. oraz Crossroads Inn2.

Źródło: Spółka, #KBT

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości