Premiera gry Serial Cleaners; Draw Distance liczy na zwrot kosztów w najbliższych miesiącach | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
22 wrz 2022, 17:40

Premiera gry Serial Cleaners; Draw Distance liczy na zwrot kosztów w najbliższych miesiącach

W czwartek, o 17:00 na rynek trafiła gra Serial Cleaners, stworzona przez Draw Distance we współpracy z włoskim wydawcą 505 Games. Tytuł znalazł się na platformach Steam, GOG, Epic Games Store, Xbox One, Xbox Series X i S, PlayStation 4, PlayStation 5 i Nintendo Switch (poza Europą) - poinformowało krakowskie studio.

Wersja na Nintendo Switch na terenie Europy ukaże się 6 października.

Gra sprzedawana jest w cenie 24,99 USD/19,99 funtów brytyjskich/24,99 euro.

Przez ostatnie miesiące prowadzona była kampania marketingowa, a gra była szlifowana i przygotowywana do premiery. W sierpniu Serial Cleaners prezentowane było dziennikarzom i influencerom na targach Gamescom w Kolonii. W ubiegłym tygodniu gra pokazywana była w Japonii podczas Tokyo Game Show.

“To dzięki działaniom marketingowym, wyjazdom na eventy, a także współpracy z influencerami, Serial Cleaners wspiął się w ostatnich dniach na listę popularnych nadchodzących tytułów na platformie Steam. Biznesowo, liczymy na zwrot kosztów produkcji w najbliższych miesiącach. Nie zamierzamy jednak na tym poprzestawać. Tytuł będziemy wspierać po premierze" - powiedział prezes Draw Distance Michał Mielcarek.

Serial Cleaners, druga część Serial Cleaner, to jednoosobowa skradanka akcji z kryminalną intrygą, w której gracz ma do wyboru czworo ekscentrycznych sprzątaczy miejsc zbrodni. Akcja sequelu dzieje się około 20 lat później, z Nowym Jorkiem z lat 90. w tle.

Draw Distance została założona w 2009 i obecnie ma siedzibę w Krakowie. Flagowe, multiplatformowe tytuły studia to w pełni licencjonowane visual novele Vampire: The Masquerade - Coteries of New York oraz Vampire: The Masquerade - Shadows of New York, przygotowane we współpracy z właścicielem IP World of Darkness: Paradox Interactive.

Draw Distance jest notowana na NewConnect od 2016 roku.

(PAP Biznes), #DDI

pr/ ana/

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości