Longterm Games nie wyklucza wypłat dywidendy | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
06 paź 2022, 11:38

Longterm Games nie wyklucza wypłat dywidendy

Spółka Longterm Games, która zadebiutuje na NewConnect 10 października, nie wyklucza wypłat dywidendy, choć nie ma jeszcze opracowanej polityki dywidendowej – poinformowała spółka w komunikacie prasowym.

“Chętnie podzielimy się zyskami w postaci dywidendy. Nie mamy jeszcze opracowanej polityki dywidendowej, ale chcemy iść wzorem innych spółek z naszego sektora, takich jak Creepy Jar” – powiedział Albert Rokicki, prezes Longterm Games, cytowany w komunikacie.

Producent gier Longterm Games zadebiutuje na NewConnect 10 października. Do alternatywnego systemu obrotu trafi 1 mln akcji serii A, 200 tys. akcji serii B oraz 86,3 tys. akcji serii C.

Od początku swojej działalności, czyli od czerwca 2020 r. spółka skupia się na stworzeniu swojej pierwszej gry Space Tail: Every Journey Leads Home.

Spółka zakłada, że premiera gry nastąpi w tym roku. Spółka chce symultanicznie wypuścić tytuł na Steamie, GOGu i Nintendo Switch. W pierwszym kwartale przyszłego roku planuje wypuszczenie Space Tail: Every Journey Leads Home na konsole Sony i Microsoft. (PAP Biznes)

pam/ ana/

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości