Wujek Łuki nowym Prezesem EKIPY | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
09 sty 2023, 10:12

Wujek Łuki nowym Prezesem EKIPY

9 stycznia br. nowym Prezesem EKIPY zostaje Łukasz Wojtyca znany także pod pseudonimem "Wujek Łuki”.

Karol Friz Wiśniewski, właściciel i założyciel EKIPY, darząc Łukasza Wojtycę największym zaufaniem wskazał go jako najlepszego kandydata na Prezesa Firmy. Dziś EKIPA jest silną i stabilną marką, a zmiany w Zarządzie wynikają z potrzeby dalszego rozwoju w obszarze rozrywki. EKIPA znów idzie o krok dalej, “wrzuca na luz” i ma kolejne pomysły na dostarczanie pozytywnych wrażeń swoim fanom.

- Byłem z Karolem od początku, razem zainicjowaliśmy uniwersum EKIPA. Przez lata dbałem, aby pomysły Karola były możliwe do realizacji. Przechodziłem przez wszystkie etapy naszej firmy, a ostatnio także poszerzyłem swoją wiedzę o sprawy związane ze spółką giełdową. Dlatego dzisiaj czuję się na siłach, aby kontynuować tę pracę biorąc odpowiedzialność za całą działalność Uniwersum EKIPA. Myślę, że to sprawi, że nasi widzowie będą bliżej tego co robimy i znowu będą tego częścią - mówi Łukasz Wojtyca, nowy Prezes Spółki.

Łukasz Wojtyca jest jednym z głównych współzałożycieli grupy influencerskiej EKIPA. Od początku zajmuje się biznesową i kreatywną stroną całego projektu. Wspólnie z Karolem Frizem Wiśniewskim mają jeden cel - dynamiczny rozwój EKIPY w branży rozrywkowej.

Wujek Łuki zastąpi na stanowisku Prezesa Krzysztofa Misiałkiewicza, który przez ostatnie 2 lata realizował plany strategiczne spółki w zakresie inwestycji i FMCG.

- Zarządzanie Spółką EKIPA Holding było dla mnie wielkim zaszczytem i mam ogromne poczucie satysfakcji. Wszystkie założone przeze mnie cele zostały zrealizowane i EKIPA jest dużą i stabilną Spółką. Teraz czas na nowy wymiar rozwoju dla EKIPY. Jestem głęboko przekonany, że tylko pod kierownictwem Łukasza Wojtycy, który ma niezwykłą intuicję w dziedzinie rozrywki, będzie on możliwy w nowym zakresie. Ja swoje doświadczenie zawodowe będę kontynuował w EKIPIE, w obszarach FMCG oraz inwestycjach w ASI - mówi ustępujący ze stanowiska Prezes Krzysztof Misiałkiewicz.

EKIPĘ tworzą ludzie kreatywni zarówno w przestrzeni lifestylowej jak i biznesowej. Firma wykorzystuje ten potencjał i dziś wkracza na nowe tory.

- Rok 2023 będzie dla nas przełomowy. Duża część naszych projektów jest w finalnej fazie realizacji. Poza tym zmienia się format filmów Karola - będziemy dostarczać więcej kontentu w stylu naszej serii kamperowej czy Twoje 5 Minut. Dodatkowo w planach mamy “romans” z platformami streamingowymi” - dodaje Wujek Łuki.

EKIPA wielokrotnie udowodniła swoim odbiorcom, że potrafi zaskakiwać niestandardowymi projektami, z pewnością tak będzie i teraz.

O spółce EKIPA:

EKIPA to największa w Polsce firma odpowiedzialna za dostarczanie rozrywki online. W związku z dynamicznym rozwojem grupy influencerskiej EKIPA oraz chęcią rozbudowy działań w nowych branżach, w 2020 r. powstała EKIPA Holding S.A.. Do grupy kapitałowej została przeniesiona cała działalność operacyjna oraz powołane zostały podmioty wyspecjalizowane w nowych branżach aby uzupełnić i rozwijać Spółkę. Podstawowym celem firmy jest dostarczanie szeroko rozumianej rozrywki na różnych płaszczyznach. Spółka w swoim portfolio ma takie produkty jak lody, napoje czy donuty, a jej Twórcy na swoich kanałach w mediach społecznościowych osiągają imponujące zasięgi medialne.

EKIPA Holding jest 100% udziałowcem w spółkach: EKIPA Management, EKIPATONOSI, LANIAKEA PICTURES, GGBAY.

Źródło: Spółka, #EEE

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości