GPW: w sprawie szczególnego oznaczania instrumentów finansowych spółki TXM S.A. W UPADŁOŚCI notowanych na Głównym Rynku GPW
Uchwała Nr 52/2023 Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. z dnia 23 stycznia 2023 r. w sprawie szczególnego oznaczania instrumentów finansowych spółki TXM S.A. W UPADŁOŚCI notowanych na Głównym Rynku GPW
§1
Na podstawie § 3 ust. l pkt 3) Działu VII Szczegółowych Zasad Obrotu Giełdowego w systemie UTP, Zarząd Giełdy postanawia, iż informacje podawane w Cedule Giełdy Warszawskiej oraz na stronie internetowej Giełdy dotyczące notowań instrumentów finansowych spółki TXM S.A. W UPADŁOŚCI zostaną oznaczone w sposób szczególny poprzez umieszczenie odnośnika w postaci liczby porządkowej oznaczającej:
- „uprawomocniło się postanowienie sądu o ogłoszeniu upadłości emitenta".
§2
Na podstawie § 20 ust. 5 Statutu Giełdy, Zarząd Giełdy postanawia uchylić szczególne oznaczenie instrumentów finansowych spółki TXM S.A. W UPADŁOŚCI, o którym mowa w § l Uchwały Nr 413/2022 Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. z dnia 2 maja 2022 r.
§3
Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia
kom abs
