OFE wartości jednostek rozrachunkowych z 2023-01-24 | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
25 sty 2023, 16:57

OFE wartości jednostek rozrachunkowych z 2023-01-24

Notowania jednostek rozrachunkowych OFE

2023-01-24

JEDNOSTKI OFE24.0123.01zmiana(%)aktywa(zł)
NNLife48,4748,310,3312595974216
Allianz46,5746,480,197893780249
PKOBPBankowy47,9447,730,447502404301
Drugi Allianz47,3947,270,2535263593298
Nationale-Nederlanden50,6550,480,3444115880376
Aegon45,0044,900,2214295344061
Pocztylion44,0943,940,342892221233
PZU49,5949,380,4322683866362
UNIQA47,0646,910,3210575593354
Generali46,9746,860,238419264955

kom mra/ abs/ amp/

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości